2737
2734

سلام دوستان.پسر من یک ماهو نیمشه.بدجوری بد خوابه باید کلا بغلم باشه یا روپام تا بخابه یا اینکه پستونک دهنش باشه.گوشش هم کمی عفونت داره که دکتر بردم دارو داده.

تو نت خوندم که پستونک احتمال ابتلا به عونت گوش  رو زیاد میکنه؟واقعا اینطوریه؟

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر

بهش بده اشتباهه منم‌نکن خودتو عذاب نده

الان ۱۳ ماهشه جز سینه با هیچچچییییییی و‌هیچ‌مدله‌نمی خوابه 

من هم پستونکشم‌خم شیسه شیر واقعا سخته

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استریل نشه آره

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731

راجب این نمیدونم ولی من دیدم خیلیااااا به بچه پستونک میدن ولی من بخاطر دندونام دکتر ک میرم یه بار دکتره میگفت اونایی ک پستونکین درآینده احتمال نیاز ب ارتودنسیشون زیاده چون حالت فکو تغییر میده🤷‍♀️

2738
فقط وقتی میخای بخابونیش بده زیادیش خوب نی

دقیقا برای خوابش میدم چون اصلا نمیخابه خودش خیلی اذیته.اما وقتیپستونک دهنشه خودم بیدارش میکنم واسه شیر خوردن.اما چون گوشش عفونت داره میترسم بیشتر بشه

من به بچه هام دادم تا شش ماه ،یادمه سرپستو نک وبریدم پسرم میگرفتش میخوابید یابوس میکرد

😂😂😂😂😂😂ای جان دلم

نههههه نده ب هیچ عنوان منم بخاطر راحتی خودم پستونک دادم سینمو نگرفت بعد چند روز...تا دوسالگی شیر خش ...

بخدا برای راحتی خودم نیست.اصلااا نمیخابه نمیتونم به هیچ کاری برسم چون همش باید یا بغلم باشه یا روپام یا سینه م دهنش باشه.در شبانه روز شاید من سه ساعت بخابم اما اصلا مهم نیست.ولی اصلا به غذا و خونه داری نمیتونم برسم