2733
2734
کوفتش بشه کوفتش بشه بیشعوره خر زودتر بی لیاقتیش رو نشون میداد اینقدر پول خرج نمی‌کردم حیف حیف حیف 😒 ...

خدارو شکر کن که زودتر خودشو نشون داد

فکر کن صدقه دادی

خاله ی منم کلی برای یه پسره خرج کرد با اینکه وضع خالم خوب نبود ولی گفتش همه رو میزارم پای صدقه

خدارو شکر کن که زودتر خودشو نشون داد فکر کن صدقه دادی خاله ی منم کلی برای یه پسره خرج کرد با اینکه ...

اونم واقعا مستحق بود صدقه حساب میشه 😂😂😂ی خونه از خودشون نداشتن حتی کرایه خونشون رو داداشش میداد اینا خودشون نداشتن بدن😂😂😂😂😂 حالا واسه من آدم شده

دلگیرم از دنیا و آدماش از بی کسی ها و سکوت ها! این منم ک اینگونه خسته ام؟؟؟منی ک همیشه خوب بودم و خندان منی ک خنده هایم مثالی بود ب مثال ضرب‌المثل!نمی‌توانی بفهمی و البته عجیب هم نیست برایم. چون تو من نیستی پس لطفاً قضاوتم نکن......وزن شروع ۷۶.۶۰۰ هدف ۵۸ ✌️من میتوانم 💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چقدر امضات خوب بود 

ممنونم عزیزم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2731