2726

‌کارای خونه ب چ شکل انجام میشه؟

خدمتکار دارن یا کاملا بین خودشون و شوهرشون تقسیم میشه

یا بار عمدش رو دوش خودشونه و نهایت شوهرشون یکم کمک کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خرج نمیکنم و کارهای خونه با من هست تماما که اونم کمکی میگیرم ..از اولم قرارمون همین بوده و هست ....ولی مثلا همکارم پولشو خرج میکنه و کارخونه هم میکنه و هرروز من میگم نکن گوش نمیده تااا اینکه آقا چندروز پیش فرمودن تو هیچکاری واسه زندگیمون نکردی 😐به حرفم رسید 😐

ولی شوهرم کمک میکنه تو کارای خونه بعضی موقع ها از سرکار میام میبینم جاروبرقی کشیده سرامیک کار دستمال کشیده مبل را تمیز کرده ظرفا رو میشوره سرویس بهداشتی رو میشوره غذا درست میکنه سبزی میشه سبزی خوردن میخره پاک میکنه

من خرج نمیکنم و کارهای خونه با من هست تماما که اونم کمکی میگیرم ..از اولم قرارمون همین بوده و هست .. ...

چ شوهر بیشعوری 

همکارت پولشو میاره تو زندگی و شوهرش انچنان پولدار تیس و و کم خرج تیپ و قیافه خودش میکنه درسته؟

هم پولتو میاری هم کارخونه میکتی؟ حس نمیکنی زیادی ب شوهرت رو میدی؟

تا یه زمانی می آوردم بعددیگه پولم رو خرج زندگی نکردم برای خودم پس انداز و طلا داشتم ولی آخرین بار هم چند وقت قبل همه طلاهام رو فروختم، ایشون هم بعد 14 سال، با زدن حدود پنج هزار متر زمین به نام من همه زحمات من رو جبران کرد

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706