2733
2734
عنوان

شما این عروسک رو پسند میکنید+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 28 پست
عزیزم❤💙💛چقد خوشگله

ممنون عزیزم نگاهتون زیباس خوشحال میشم پیجمو فالوو کنید 

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر گوگولین😍😍😍😍 من که خیلی خوشم اومد👌👌

نتیجه ی 2ماه تلاش شبانه اس آخه روزها خانه داری میکنم و شبا طراحی

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
2731
WoW😍خدایی قشنگه خوشم امد چنده قیمتش

ناقابل عزیزم 150ت حدود 40 سانته 

اندازه همین کار و قیمتشم میگی؟

عزیزم یه مدل دیگه هم دارم عکسش روی نی نی سایتم هست حدود 40سانته 150ت نخ ایرانی و ترک

2738
بچه قبول دارید قیمتش خیلی خوبه خدایی من که خوشم امد 

تمام کسانی که کار بافت انجام میدن سانتی 5هزار ت میگیرن تازه اونا عروسک‌های معمولی و ساده هست، من قیمت رو پایین زدم که بتونم جذب مشتری کنم

آفرین به اراده ات

https://uupload.ir/files/r9l5_img_20201231_101726_783.jpg

بچه قبول دارید قیمتش خیلی خوبه خدایی من که خوشم امد 

https://uupload.ir/files/r9l5_img_20201231_101726_783.jpg

https://uupload.ir/files/1ef_img_20201217_134416_161.jpg

بله خیلیم قشنگه😃

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
بله خیلیم قشنگه😃

😘😘😘😘