2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه سوال داری و اینجآ جواب نگرفتی برو تو سایت بنیاد وکلا یه عالمه وکیل جوابتو می‌دن. 

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
2738

ابلاغیه دادگاه چند روز طول میکشه که به دست طرف مغابل برسه نمیدونم تمکین طلاق یا چیه اما شوهرم دو روز پیش تهدید کرد که شنبه ابلاغیه دادگاهو میفرستم جلو درتون میخوام ببینم خواسته بترسونه یا واقعا کاری کرده همش سه روزه به مشکل خوردیم

وکیل نیستم ولی حقوق خوندم سوالی داری بپرس بتونم جواب میدم

سلام من بپرسم ؟ 

داخل دفترچه طلاق نوشته شده حضانت بچه با مادر هست 

میشه این جمله تو یه برگه نوشته بشه با مهر دادگستری ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
ابلاغیه دادگاه چند روز طول میکشه که به دست طرف مغابل برسه نمیدونم تمکین طلاق یا چیه اما شوهرم دو روز ...

اگه ثنا نداشته باشین نامه میاد

کم کم یه هفته نهایتا دو هفته

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
متوجه منظورت نشدم باید اصالتشو اثبات کنید اگر اثبات بشه اره مشکلی نیست

ببخشید اصالت چی ؟ 

منظورت طلاقنامه هست ؟ خود اصلش هست دیگه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706