2733
2734
کیع کیع همینجاس🤔😍😆😆😆😆 بروبابا خودتم ک غیرتی شدی رو من😶😶🤐🤐😆😆😆😆 دلم موخاد همینجا بم ...

نوووچ عاقاااامونه      نزاشتم بیاد اینجا غلط میکنه خودشم بفهمه جدو ابادامو میاره جلو چشاام 

نوووچ مگه میشه با تو کااات توونم ؟؟ 

حالا با من لج میکونی ضیفه ؟ نشونت میدم دختره بی حیااا چش سفیددد   

کثافت اینا چیه ب من مییگی متسافم واااست پیشییییی ایندفه منونخور بیا اینوووو بخووور  نامرد

من ب این @nafasبلای۲    ازین بدتر هم میگمااااا😶😶😂😂😂😂

اما عین خیال جفتمون نیس..باورت نمیشع بدترین حرفارو میزنیم ب هم..اما ب کتفمون هم نیس😶😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حرف عشقولانع نزدیم...ی شوخی کرد ک منو سکتع بدع ک موفق شد😶😶😂😂😂 خاااعکککک ینیییی نفس خااااعککککک ...

اره اره خداییش دیگه بسه نمگم دیگه باااوش 

نمازمووو خوووندم 

عه خاک تو سرت چته شوخی چی بوود؟؟؟

تموم تلدم به جان خودم 

اقا بیا بحثو عوض کنیم جدی   

من ب این @nafasبلای۲    ازین بدتر هم میگمااااا😶😶😂😂😂😂 اما عین خیال جفتمون نیس..با ...

تو هنوز اینجایی گاو اسپانیایی😐لباس عروست تموم شد؟؟؟😒😒😒هوففف چقدر بده نمیتونم فحش رکیک بدمت 

یکی توی دلمه فرق داره باهمه❤https://harfeto.timefriend.net/16274179851352
2731
من نمیدونم این چطور شدع تاحالا نترکیدع😶😶😶🙄فک کنم پارتی چیزی دارع🤔😶😶🙄😂😂😂

الان آخرش میگه من نی نی یار بودم با والدینتون بیاین خصوصی😂

کوله باریست پر از هیچ که بر شانه ی ماست.......ما سکوت میکنیم که شما احساس زرنگی کنید:)
من ب این @nafasبلای۲    ازین بدتر هم میگمااااا😶😶😂😂😂😂 اما عین خیال جفتمون نیس..با ...

باو منم نترس چته انقد با جنبم هیچکی به جنبه بچه ها ابادان نمیرسههه ها کوکااا ها داااییی ولک چی فک کردی    

نوووچ عاقاااامونه       نزاشتم بیاد اینجا غلط میکنه خودشم بفهمه جدو ابادامو میار ...

مگ متاهلی توووو؟؟؟😐😐😐ووویییی من چرا فک میکردم مث خودم سینگل ب گوری😶😶بابا چرا با احساسات من بازی میکنین لنتیا😭😭😭😂😂😂

نمیشع کات کنیم 🤔😂😂خستع شدم ازت دلم تنوع میخواد🤐🤐😆😆😆

برو بابا منو با جرثقیلم نمیتونین ازاینجا ببرین...تاپیک خودمع😎😆😆😆😆😆

2738
مگ متاهلی توووو؟؟؟😐😐😐ووویییی من چرا فک میکردم مث خودم سینگل ب گوری😶😶بابا چرا با احساسات من بازی ...

خسته شدی از چی؟ایندفعه رو ندیده میگیرم خدایی کدوم پسری میاد بگیرتت🤐🤐🤐بدبخت ی پاش کلانتری باید باشه ی پاش دادگاه🤣🤣🤣🤣خانوم وکیلللللل

تو هنوز اینجایی گاو اسپانیایی😐لباس عروست تموم شد؟؟؟😒😒😒هوففف چقدر بده نمیتونم فحش رکیک بدمت 

ممنانم😶😶😆😆😆

ن نفس کلی دیگع موندع😭😭😭

ان شااللع تو خصوصی ب حساب هم میرسیم😋😋🤐🤐😆😆😆😆

مگ متاهلی توووو؟؟؟😐😐😐ووویییی من چرا فک میکردم مث خودم سینگل ب گوری😶😶بابا چرا با احساسات من بازی ...

نووچ متاهل نیسمممم باااو نامزدمه فداش شمم هنوز چند ساال موونده یعنی اسممون رو همه پرووو واسه من غیرتی میشه اییش

ممنانم😶😶😆😆😆 ن نفس کلی دیگع موندع😭😭😭 ان شااللع تو خصوصی ب حساب هم میرسیم😋😋🤐🤐😆😆😆😆

زهر مار  مهتاب بشین لباس عروسو تموم کن سر تو از اون لپ تاپ لعنتی در بیار 😐😐وگرنه زنگ میزنم مامانت 😐اینحوری میخوای مزون بزنی؟خرمگس 😐

الان آخرش میگه من نی نی یار بودم با والدینتون بیاین خصوصی😂

واااایییی تصورشم سختع😶😶🤐🤐فک کن والدینمون چتامون رو ببینن😶😶😂😂😂😂

مامان منکع اولین واکنشش اینع سلیطع امون مارو بریدی بچع های سایت رو هم روانی کردی😶😶🤐🤐😂😂😂😂پ تو کی عاقل میشی😶😶😂😂😂

2706