2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام صبح شمام بخیر💐بله دیگه من اگه شانس داشتم اسمم شمس الله بود الان😑😑خدانگهدارتون🚶‍♂️🚶‍♂️🚶‍♂️ ...

شمس االله هم خوبع ها ب اسمتونم میاد🤔😂😂

من جاشما بودم بااین همع شانسی ک داشتم همین الان میذفتم ثبت احوال😶😶😂😂😂

موفق باشین..تا شناسایی های بعدی خدانگهدار😓😓😂😂😂😂😂

2728
شمس االله هم خوبع ها ب اسمتونم میاد🤔😂😂 من جاشما بودم بااین همع شانسی ک داشتم همین الان میذفتم ثب ...

خاک بر سرت هردفعه اومدم اینجا ان بودی😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
حالا اون تاپیکاش خوبه....منو بگو...تا فیها خالدونمو ریختم تو سایت😑😑😑😆

برو تاپیک بزن بگو براتون صلوات میفرستم برا تاپیکام گزارش بزنین بترکع😓😓😂😂😂

بیخیال بابا استارتر اونقد باشخصیت هس ک حالا نرع ب تاپیکات سر بزنع...

2738
برو تاپیک بزن بگو براتون صلوات میفرستم برا تاپیکام گزارش بزنین بترکع😓😓😂😂😂 بیخیال بابا استار ...

بگم ختم قران میکنم براتون بترکه فقط😂😂😂

خداییش اره میشناسمش اینجوری نیس...اما بچشم برادری خوشگلم هست بیشعور😂😂😂😂

نبینه تشنج کرداهه😑😑😂😂

خاک بر سرت هردفعه اومدم اینجا ان بودی😂

گوناع دارم هستک 😓😓😂😂😂

خب وقتی ریپلی میکنن ادب حکم میکنع جواب بدم😎😂😂

بعدشم این تاپیک رو من اوردم جلو .استارتر فقط زحمت تاپیک زدن رو ب خودش داد..بعدش فرار کرد😶😶😶😂😂😂😂

گوناع دارم هستک 😓😓😂😂😂 خب وقتی ریپلی میکنن ادب حکم میکنع جواب بدم😎😂😂 بعدشم این تاپیک رو من ...

برا چی😂

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
بگم ختم قران میکنم براتون بترکه فقط😂😂😂 خداییش اره میشناسمش اینجوری نیس...اما بچشم برادری خوشگلم ...

انقد این مردا رو لوسشون نکنین..همشون ازدم کور و کچلن زشتن😒😒😶😶😂😂😂😂

بی شوخی خداحفظشون کنع...

2706