2726

1ساعت پیش دیدم در میزنن.رفتم دیدم مادرشوهر و پدرشوهرم توی ماشین نشستن.

گفتم بفرمایید داخل گفت اومدیم پریا رو ببریم باخودمون😞گفتم داره صبحانه میخوره بیاین داخل.

اومدن تو میوه اوردم و چای و شکلات هیچی برنداشتن.

بعد 3ماه اومدن خونمون رابظشون.خوب نیست.

بعد دیدم به دخترم که 2سالشه میگه برو لباستو بیار میخایم تا شب ببریمت.

منم قلبم گرفت خیلییییی به دخترم وابستم حتی خونه مامانم هم دلم تنگ میشه براش نمیذارمش مگه اینکه بیرون کار داشته باشم.

گفتم مامان پریا رو دارم از پوشک میگیرم میترسم خونتون خراب کاری کنهه بعدشم با کسی جز خودم دستشویی نمیره.

(نکرد بگه خوب توهم بیا باهامون😒)

خورشتم روی گاز بود برنج هم میخاستم بذارم

گفتم خب شما بمونید بابا میره سرکار شما ناهار جای ما بمونید گفت نه.

رفت شلوار دخترمو اورد پوشید منم گفتم پس بذارین ببرمش دستشویی قبلش 

شلوارشو دراوردم.بردمش 

دیدم بلند شدن میخان برن😕

گفتم کجا بمونید خب گفت نه میریم.

تقصیر من بود؟؟؟؟

کجا بچه 2ساله ررو بدون مادر میبرن؟

وقتی از من خوشت نمیاد از بچه منم نباید خوشت بیاد دیگه

بعدشم اگ این بچه عادت گنه با هرکسی که میاد بره بیرون که من بدبخت میشم

یه دختر دارم که با 

بردن بچه رو اخر یا ن

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهتر که رفتن غصه چیو میخوری از خدات باشه

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بهترین کارو کردی 

خوب و محترمانه هم بوده 

من بودم که رک و پوست کنده میگفتم پریا بدون من اجازه نداره جایی بره . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

بهتدین کارو کردی 

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

رفتار اونا خوب نیست ولی میزاشتی ببره بچه رو خیلی خوبه محبت پدربزرگ مادربزرگ 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706