2733
2734
اصلا همچين چيزي امكان نداره اونا شما رو تست ميكنند اگر بهوش باشين يا علامتي داشته باشين كه جراحي رو ...

یعنی همینکه سه تا نفس عمیق بکشم تمومه دیگه / دیگه دردی رو حس نمی کنم ؟؟؟

زدم ولی متاسفانه کسی تجربه این کار رو نداشته

هوم🙄

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین شوهر منم دست بزن داره ولی یبار که زد زنگ زدم ۱۱۰ اومد جلو در برگه گرفتم که برم شکایت کنم به کوه ...

همیشه بعدش معذرت خاهی میکنه پشیمون میشه اما دوبازه تکرارمیشه...

ده ساااله

خسته شدم

2728
همیشه بعدش معذرت خاهی میکنه پشیمون میشه اما دوبازه تکرارمیشه... ده ساااله خسته شدم

مردی که دست برن داشته باشه همیشه داره ،بیشرفا زورشون به زن میرسه ،من که انقدر کتک خوردم حتی موقعه حاملکی ،ولی همین دو ماه پیش زدم به سیم آخر زنگ زدم ۱۱۰ اتفاقا از اون موقعه تا حالا بهتر شده البته یبار یعنی زدتم باز ،من که دارم جدا میشم میسپارمش به خدا فقط

نه

چندسالته؟ببين وقتي بچه نداري پس خودت رو علاف اين ادم نكن البته اول سعي كن با مشاوره و روانشناس درستش كني اما اگر نميشه عمرت رو هدر نده

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2738
مردی که دست برن داشته باشه همیشه داره ،بیشرفا زورشون به زن میرسه ،من که انقدر کتک خوردم حتی موقعه حا ...

من تاحالا ازش شکایت نکردم

هیچمسی هم ندیده یعنی شاهد ندارم

اکثرا درحد لگد و سیلی و هل دادن یا چیزی پزت کردنه که اثر و زخم نداره حواسش خیلی  هست

طور میشه ثابت کرد دست بزن داره؟؟

وکیب نمیشناسی بتونم باهاش مشورت کنم؟

چندسالته؟ببين وقتي بچه نداري پس خودت رو علاف اين ادم نكن البته اول سعي كن با مشاوره و روانشناس درستش ...

بخاطر شرایط بد زندگیم نیاوردم

تصمیم برای طلاق جدیه اما نمیخام حق و حقوقم پایمال بشه باهم خونه خریدیم هیچی بنامم نیست

میخام حساب شده عمل کنم حداقل حقم از خونه رو بتونم بگیرم

من تاحالا ازش شکایت نکردم هیچمسی هم ندیده یعنی شاهد ندارم اکثرا درحد لگد و سیلی و هل دادن یا چیزی ...

نه بابا شوهر من وحشیه اشغال با دستگیره در همچین زده بود تو شکمم تو هفت ماهگی که تا زایمانم شکمم کبود بود به قرآن فقط خدارو شکر پسرم سالمه،باید آثار جراحت بمونه به نظرم ،یعنی من که رفتم دکتره بهم گفت نشون بده کجات آسیب دیده بعد من نشون دادم کم رنگارو میگفت من چیزی نمیبینم ،گفتم باشه ،هیچ اعتراضی نکردم فقط نشستم ،بعدش دیدم شروع کرد همون کم رنگارم نوشتن ،یعنی میخواست ببینه دارم اغراق میکنم یا نه 

نه بابا شوهر من وحشیه اشغال با دستگیره در همچین زده بود تو شکمم تو هفت ماهگی که تا زایمانم شکمم کبود ...

من الان بازومو نگاه کردم دیدم هیچ کبودی نداره اما بعضی رگ ها قرمزه که شاید ادم عادی هیشکی نمیفهمه ضربه خورده ....زیاد معلوم نیست چیزی....

استارتر اگه بخواى برا اين روش راه حل خوبى دارم

عزیزم

من لکه کبودی کمرنگ معلوم بود با همون رفتم پزشک قانونی که تایید کرد کبودی و اثارش هست

دیروز بعد از پزشک قانونی سیر گذاشتم میخاستم ببینم چطور میشه که شما گفته بودین

قرمز شده شبیه سوختگی

کبودی شبیه ضربه نشده

2706