2737
2734

منم ۳ ماه پیش علائم بارداری داشتم 

حالت تهوع شدید بی اشتهایی تکرر ادرار شکمم هم یکم بزرگ شده بود

ولی نبودم 

این ماه اقدام کردم برا بارداری 

دعا کن برام که بگیره

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۳ ماه پیش علائم بارداری داشتم  حالت تهوع شدید بی اشتهایی تکرر ادرار شکمم هم یکم بزرگ شده ب ...

ایشالا شمام یه روز باردار میشی عزیزم برات دعا میکنم😍😍😚😚😘😘😘

2731
بچه هاااااا باردارممممممم خدا صدامو شنیددددددددد https://uupload.ir/files/qaud_۲۰۲۱۰۱۱۵_۱۰۵۱۳۳.jpg

وااااااای عزیزم

خیلی خوشحال شدم

برای منم خیلی دعا کن

یکساله منتظرم

چندوقت اقدام بودی

چندروز گذشت بی بی زدی

علائم داشتی سیکلات چندروزه بود

2738
وااااااای عزیزم خیلی خوشحال شدم برای منم خیلی دعا کن یکساله منتظرم چندوقت اقدام بودی چندروز گذش ...

حتما دعا میکنم مهربون ۷ روز گذشت ۲سال بود ک اقدام میکردیم سال اول دیدیم بچه دار نمیشیم دیگ بیخیال  شدیم یهو سال دوم اینجوری شد😍😍😍😍😍

وااااااای عزیزم خیلی خوشحال شدم برای منم خیلی دعا کن یکساله منتظرم چندوقت اقدام بودی چندروز گذش ...

تکرر ادرار سینه درد گرفتگی‌کشاله ران خستگی الکی گریه میکردم سیکلامم حدودا ۲۵روز بود ک ۷روزشو پری بودم😘😘😘😘❤❤❤

2706