2733
2734
عنوان

از مامانم بدم اومده😔

479 بازدید | 22 پست

من عاشقه مامانم بودم همیشم بیشتر از خواهرم بهش احترام میزاشتم و دوسش داشتم خواهرم همیشه بهش توهین میکنه باهاش رفتارش بده ولی مامانم از ترسش خیلی بهش میرسه من ازدواج کردم و خواهرم مجرده با جهیزیه ی کم که به مامانم فشار نیاد رفتم حتی پوله لباس شب خواستگاریمم خودم جور کردم دادم از بچگیم خیلی مراعات میکردم ولی خواهرم اصلا مراعات نمیکرد که فهمیدم کار درستو اون میکرده بابام که فوت شد مامانم ماشینو کلا در اختیار خواهرم گذاشت ماهی یه تومنم به کارتش میریزه ولی اگر من یه بار ازش بخوام قرض بگیرم کلی قیافه میگیره اگر ده تومنم بده فوری پس میگیره من هیچ وقت توقع نداشتم ولی خیلی ناراحتم دو بار در حد ۱۰۰ تومن خواستم قرض بگیرم که سر ماه شوهرم حقوق بگیره پس بدم رو نشون نداد ولی واسه خواهرم کلی خرج میکنه درسته من متاهلم اون مجرد ولی منم دخترشم، خیلی ناراحتم چرا ما نباید ماشین داسته باشیم بعد ماشین دویست تومنی زیر پای خواهرم جایی میخواد حتی مامانمو ببره با منت ببره الانم بحثه ازدواجه خواهرمه میخواد دویست تومن جهیزیه بده واسه من ۶ سال پیش ۸ تومن داد😔

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

والا با۲۰۰تومن الان یخچال فریزر هم نمیشه خرید

ماشین۲۰۰تومنی هم ک پرایده😑

بنظرم برای رعایت جنبه انصاف خرجایی که براتون کردنو×۱۰۰بکنین تا به واقعیت نزدیک باشه حداقل😑😑🤦🏻‍♀️

https://harfeto.timefriend.net/16919889960464
۶ سالم پیشم دوستام حداقل ۲۰ تومن جهیزیرو میبردن من خنگ با ۸ تومن قدر دانشونم بودم

واااااا اخه چی بردی شد۸تومن؟؟؟دوستات چی بردن ؟؟؟؟مگه میشه منم ۶سال پیش عروسی کردم چرا شد۷۰تومن ب غیره بقیه خرجا فقط ۲تومن مواد غذاییم شد

والا با۲۰۰تومن الان یخچال فریزر هم نمیشه خرید ماشین۲۰۰تومنی هم ک پرایده😑 بنظرم برای رعایت جنبه ان ...

دیگه از ۶ سال پیش تا الان ۸ تومن اندازه ۲۰۰ تومن نیست جهیزیه ی من خیلی کم داشت الان دوستم با۲۰۰ تومن یه جهزیه ی خوب برده همون ۶ سال پیشم واسه یه جهیریه معمولی ۲۰ ۳۰ تومن هزینه میشد

تیکر تولد نفس مامان❤
2706