2726

مامانا لطفا کمکم کنید پسرم ۴۳روزشه رفلاکس داره ببلاک آی آر میخوره دفعش همراه با درد و زور زدنه زیادیه و تعدادش هم تو ۲۴ساعت ۶بار شاید بیشتر هم میشه خواب شبشم به خاطر همین زور زدنا مختل شده منم خواب ندارم شبا شیرم نمیخوره شبا درست میکنم ۳۰تا بیشتر نمیخوره از بس تو فشاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم غصه نخور تقریبا ی ده روزی اینجوری میشه منم بچم همینجوری بودکمرم شکست انقدکه شستمش هی دفع مدفو ...

توروخدا راست میگی خدا خیرت بده لطفا بگو برا بچه توام ۶بار بیشتر بود؟؟؟من همش نگرانم خدای نکرده طوریش باشه بعدش خوب شد؟؟؟روزی چند بار پی پی کرد؟لطفا از تجربه ت بگو چند ماهشه 

خب بهش نمیسازه ک اینجوریه ی مارک دیگه ای از بده.مثل اپتامیل اگه بازم نساخت بهش شیر ساده بده ولی غل ...

اره باید به دکترش بگم 

شیر ساده با پیمانه درست دادم صبح باز میومد تو دهنش نخورد خیلی باهوشه باهوش نه ها اذیته بچه میفهمه نمیخوره

عزیزم سه ماه اول همینه ، خیلییی سخته، کمی تحمل کن و اگه میتونی کمک بگیر

بچه شما هم اینجوری بود؟؟؟رفلاکس داشت ؟!میشه یکم از تجربه تون بگید چیکار کردید خوب شد ادامه دادید این شیررو بعد سه ماه

بچه شما هم اینجوری بود؟؟؟رفلاکس داشت ؟!میشه یکم از تجربه تون بگید چیکار کردید خوب شد ادامه دادید این ...

بله دخترم رفلاکس شدید داشت و از طرفی دل درد و نفخ 

دکترا میگفتن بعضی بچه ها اینجوری میشن و اصلی ترین عامل هم استرس مادر تو بارداریه ، که البته من دوران بارداریم بسیار مضطرب بودم، میگفتن بعد سه ماه خوب میشه که این طور شد ، ولی این شیر رو میدادم تاثیر مثبتی داشت و کم شده بود شدت رفلاکسش

2706