2726
عنوان

ده یازده سال پیش نی‌نی‌سایت....

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 54 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من‌ سال ۹۲ پسرم تازه ب دنیا اومده بود ۲۲ سالم بود 

با یه سرچ نی نی سایتو پیدا کردم عضو شدم کلیییی چیز راجع ب بزرگ‌کردن بچم یاد گرفتم 

کاربرا خیلی با فهم و کمالات بودن اگر کمک میخواست کسی همهههه کمک میکردن 

تاپیکا ۹۰ درصدشون خیلی آموزنده بود 

مثلا تاپیک جوک داشتیم فکر کنید جوک میذاشتیم ۹۰ ص ۱۰۰ ص همشونم جذاب 

هرهر میخندیدیم 

تاپیک داغ اینام نبود 

اکثرا تاپیکا داغ بود  دورهمیا دسته ای شده بود 

چند دسته بودیم خخخخ 

هبچ کس دورهمی دوستای اون دسته نمیرفت 

غیرت داشتیم مثلا تو گروهمون

کاربر قدیمی ام رمز عبورمو یادم رفته خیلی ناراحتم😪😪😪برای شفای بیماران کرونایی صلوات🙏
من‌ سال ۹۲ پسرم تازه ب دنیا اومده بود ۲۲ سالم بود  با یه سرچ نی نی سایتو پیدا کردم عضو شدم کلی ...

🤨

من مثل بچه های نخاله ی الان چهارده پونزدهم سالم بود مثل روح چرخ میخوردم تو سایت😅😂

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2728
یادمه  ی اقایی بود هنر خونده بود درسته؟

بل

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
🤨 من مثل بچه های نخاله ی الان چهارده پونزدهم سالم بود مثل روح چرخ میخوردم تو سایت😅😂

عزیزم نگو 

خانمیییی🥰

کاربر قدیمی ام رمز عبورمو یادم رفته خیلی ناراحتم😪😪😪برای شفای بیماران کرونایی صلوات🙏
هر وقت امضاتو میبینم از ته دل شاد میشم🙂

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...