2733
2734

#من نزدیک یک ماه همش ب فکر مرگم.  #

یعنی شرایط یجوری داره پیش میره که ب بدنم دلبستگی ندارم.

.

همشم یجورایی تلویزیون باز میشه درباره بحث مرگ برام میاد.

.

بیرون میرم (مثلا یکی میگه والا مرگ خوبه)

خونه (همه ما میمیریم)

مسجد (همینطور)

بحث طلبه درباره مرگ 

(اصلا ربطی ب کرونا نداره )

انگار یجورایی بهم الهام شده مرگم نزدیک. 

ولی دارم خودم گول میزنم که نه

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی اشتباه فکر میکنم؟

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

زمان مرگو نمیشه تعیین کرد 

شاید یه تلنگره که از زندگیت بیشتر لذت ببری 

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2738

مشکل روحی منم بودم عزیزم خودم حالم خوب کردم هنوزم شرایط بد حالم بد میکنه یعنی دوس دارم دارو بگیرم ولی همسرم مخالف خودمم میدونم عوارض داره بخصوص ک بچه دارم نمیتونم بخورم بیفتم

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

با روانشناس مشورت کن

احتمال زیاد وسواس فکری داری

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
وای یعنی میدونیکه قراره اتفاق بیوفته

اره . حتی ی جیزای دارم میبینم.  

2706