2733
2734
عنوان

نمیدونم چرا سر چیزای چرت پرت دعوا راه میندازم😕

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 59 پست
خب درستشم همینه دیگه.هی بیاد بگه نه تقصیر اونه که تو بدتر عصبی میشی سنگ رو سنگ بند نمیشه اینطوری که. ...

واقعا هم همينه 

من اخرش جدا شدم تا ٦ماه حتي مادر و پدرم علت واقعي رو نميدونستن 

ديگه ديدم شوهرم داره منو متهم ميكنه بهم تهمت ميزنه منم ساكت موندم و همه دارن فكر ميكنن مقصر منم حتما كه لالم،دهنمو باز كردم 

كل حماعت واسطه اي كه شوهرم فرستاد و مامان بابام داشتن گريه ميكردن از داستان من🤣

به مامانم گفتم هنوزم فكر ميكني من مقصرمم،؟؟ 

گفت نه والا از اولشم ميدونستم الكي عصبي نميشي يه علتي داره كارات ولي چي ميگفتم؟بدتر مينداختمون به حون هم؟خودت بايد تصميم ميگرفتي

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

۱۸ سالم بود مث تو سر چیزای مفت با عشقم دعوا میکردم هر هفته یروز گفت بخوای اینجوری باشی نمیتونم

الان اینجوری ای وای به اینکه بریم زیر یه سقف الان ۲۱ سالمه اخرین دعوامون تابستون بود 

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا هم همينه  من اخرش جدا شدم تا ٦ماه حتي مادر و پدرم علت واقعي رو نميدونستن  ديگه ديد ...

عزیزم😔انشالله دره خوشبختی به روت بازبشه

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
2728

حرف بابات رو گوش بده 

تو و شوهرت بحث كنيد از دل هم درميارين ولى مثلاً مامانت يادش ميمونه و روى رابطه اش با شوهرت تاثير منفى ميذاره

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
بنظر خودمم بچگونه نیس ولی مامانم خیلی چیزای عجیب میگه .‌مثلا میگه شاید باباش تو راه بهش ی چیزایی گف ...

باباش فقط تو ماشین قدرت تکلم داره؟وقتای دیگه دهنش قفل میشه؟🤐

ببخش اسی مادرت مثل مامان من ببخشید ببخشید بی فکره ،مادر من با همین ایرادای بنی اسرائیلی خواهرمو به طلاق رسوند

خط سوم  شوهرنه = شوهرمه

عزیزم یه چیزی بهت میگم نصیحت خواهرانه شما هم حساسیت هم خانوادت انگاری خیلی بهت رسیده بودن که اینطوری شدی ولی حیفه شوهرررت خیلی آدمه خوبیه بزار ،باباش بره گلم چه اشکالی داره خودتو جای شوهرت بزار زنگ نمیزدی ب مامانت یا بابات برسونتت اینطوری بش نگو بش برمیخوره ممکنه چندباری ساکت شه ولی بعد ن .... من نمیفهمم چرا خانواده ها بجای راهنمایی بیشتر میزارن دختراشون جوش بیارن اصلا حرفت هیچ منطقی نداره یکم منطق بین باش عزیزم حیف زندگیتو خراب کنی 

اونا هم هرچی میخوان باش اول و آخرش خانوادشن  چندسالی باشون زندگی کرده ن شمای که چندماهی هستی باش باید هرچی شما بگید انجام بده

نزار از الان کسی دخالت کنه تو رابطتون!!!!

دهن بین نباش!با عقلت تصمیم بگیر

من اصلا احساسی نیستم همیشه بوی خون دوست داشتم... آدم بدای داستان همیشه الگومن...خودم خِرتو میچسبم کارما نه.... 
2738
عزیزم😔انشالله دره خوشبختی به روت بازبشه

من خوشبختم الان عزيزم 

گاهي به گذشتم فكر ميكنم خيلي ناراحت ميشم و قلبم سنگين ميشه 

ولي اينكه تلاش ميكنم هرروزم بهتر از روز قبل باشه و خودم رو از منجلاب كشيدم بيرون نهايت خوشبختيه 

مرررسي عزيزم 

شما هم همينطور🌱

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

سلام من مردم فرزند دارم دختر 4 سالشه 12 سال  هم هست ازدواج کردم تمام نظرات این خانوم ها دورست هست گوش کن الان مادر زن من دخالت کرد زن من قهر کرده رفته بچه هم برده همه هم میدونم اشتباه از همسر من بوده ولی مادرش نمیزاره برده الان دادخواست طلاق داده

سلام من مردم فرزند دارم دختر 4 سالشه 12 سال  هم هست ازدواج کردم تمام نظرات این خانوم ها دورست ه ...

ببخشید حرفای شما متین.اما همیشه تو دعواها یه درصدی هم طرف مقصر ایراد داره.یعنی خانومتون الکی میخواد طلاق بگیره؟

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
من خوشبختم الان عزيزم  گاهي به گذشتم فكر ميكنم خيلي ناراحت ميشم و قلبم سنگين ميشه  ولي ا ...

خدارو شکر عزیزم😊😘مرسی گلم

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌
حرف بابات رو گوش بده  تو و شوهرت بحث كنيد از دل هم درميارين ولى مثلاً مامانت يادش ميمونه و روى ...

هروقت نامزدم میاد خونمون مامانم خیلی سرد و خشک برخورد میکنه ولی من نلمزدم میگه و میخنده حتی گاهی اوقات با مامانم شوخی میکنه ولی مامانم بهش اهمیت نمیده

خدا طُ رو فرستاد که هر وقت از همه خسته شدم ، ببینمت . . .👀❤
ببخشید حرفای شما متین.اما همیشه تو دعواها یه درصدی هم طرف مقصر ایراد داره.یعنی خانومتون الکی میخواد ...

سلام نه خانوم من از کارت من پول بر داشت کرده مبلغ 10 میلیون  داده به برادرس که تصادف کرده بود خصارت بده به من نگفته بود اون پول امنت بود تو حساب من مربوط به سر کارم بود مادرش گفته بود بردار یک هفته بعد میدم بزار ی سر جاش  بعد که من فهمیدم دعواشد  من رفتم سر کار مادرش اومده بود همسرم ودخترم رابرده  بود

2706