2726

من تازه عقد کردم 

خیلی پشیمونم 

ن اینکه نامزدم(شوهرنه ولی من میگم‌نامزدم) بد باشه ها . اخلاق بد نداره . دعوا میکنیم از دلم درمیاره . منو تند تند بیرون میبرع. از وقتی عقد کردم کل خرجام با اونه جز خرید عقدم ک با پدرشوهرم اینا بود . علاقشو ب زبون میاره کلا معلومه دوسم داره

ولی من‌نمیدونم چرا دست خودم نیس پشیمونم

دوسش دارما ولی ن ب اندازه اون 

وقتی بحثمون میشه مامانم انقد نگران میشه ک میاد ازم میپرسه چیشده منم هی میخوام تعریف نکنم ولی میبینم خیلی نگرانه . بعد ک میفهمه سر چی بحث کردیم میگه مهدی فلان کارو نباید میکرد

منم میرم دوباره سر اون ی دعوا دیگ راه میندازم

دوستم میگه دهن بین نباش ب حرف مامانت اهمیت نده با عقل خودت جلو برو 

ولی نمیتونم

بحث امروز هم سر این بود ک : میخاست سرکار بره عجله داشت دیرش شده بود . اون داروخونه ای ک توش کار میکنه نزدیک مغازه باباشه . دید باباش داره میره گفته منم ببر بعد زنگ زد خبر داد ک داره با باباش میره . مامانم گف مهدی زنگ زده بودچی میگفت .‌گفتم ک باباباش میره 

گف مگه بچه ست؟ خودش بره دیگ . مردم‌میگن باباش میبره سرکار میزاره . بهش بگو از این ب بعد خودش بره زشته

منم‌گفتم همیشه خودش میرف دیگ امروز استثنا بود عجله داشت

بعد زنگ زدم گفتم چرا با بابات میری مگه بچه ای و حرفای مامانمو گفتم 

بعد هیچی نگف . ۱ ساعت بعدش اومد دنبالم منو برد بیرون واسم‌گل خرید از دلم دراورد

نمیدونم چرا دهن بینم. سرهیچ و پوچ دعوا میندازم . 

انقد بحثمون شده ک گاهی بهش میگم خسته شدم ازت پشیمونم

مامانم‌میگه نگو ولی اخلاقام عوض شده کلا

توروخدا نگین طولانیه . بیاین یکم حرف بزنین باهام

خدا طُ رو فرستاد که هر وقت از همه خسته شدم ، ببینمت . . .👀❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حواست باشه فقط بعضی وقتا از نزدیکات ضربه هایی میخوری ک صدتا غریبه بهت نمیزنه 

بابامم همینو میگه . بابام میگه از دوست بیشتر دشمن هست ب فکر زندگیت باش انقد بچه بازی درنیار 

بنظرم اینارو واس مامانت تعریف نکن ی حرمتی باید باشه تو رابطه دونفرتون .اگ گف مادرت بگو خوب بود سلام رسوند.در همین حد.ینی چی اخه با پدرت نرو😐

خدا ارامش لحظات من است❤اکانت دست منو خاهرمه

چ مسخره

منم هم سن تو بودم این مدلی بودم

نمیدونم چرا خانواده هاتون قبل اینکه به بلوغ فکری برسید شوهرتون میدن

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

چندسالته؟دستي دستي داري خودتو بيچاره ميكني

الان نازتو ميكشه باهات راه مياد 

دوسال بعد ديگه حوصله رفتاراي بچگانتو نداره ها

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
چ مسخره منم هم سن تو بودم این مدلی بودم نمیدونم چرا خانواده هاتون قبل اینکه به بلوغ فکری برسید شوه ...

خانواده ب زور ندادن ک گفتن هرچی خودت بخوای😕😂

من نمیدونم چرا اینطوری شدم گاهی وقتا نامزدم‌میگه یکم بزرگ شو 

من بهم برمیخوره

بابامم همینو میگه . بابام میگه از دوست بیشتر دشمن هست ب فکر زندگیت باش انقد بچه بازی درنیار 

دقیقا 

همه چیو ب شوخی نگیر 

کافیه یبار از چشش بیفتی زمین و زمان به هم بخورن دیگه نمیشه که نمیشه

با این بچه بازیا یه زندگیو که میتونه خیلی خوب باشه داری دستی دستی خراب میکنی . مدیریت زندگیتو خودت بگیر دستت نه اینکه با نظر مامانتو همسایه و بقال محل و اینا هی بتوپی به نامزدت و زندگیتو نابود کنی 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
2706