2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام.

سعی کنین استفاده نکنین.

ضمن اینکه بعضی قرص های آرامبخش و مسکن بر شنوایی اثر دارند ، و ممکن باعث افت شنوایی شوند.

همینطور بر روی قلب...

و ...

برای شادی روح مادرم و همه رفتگان میشه لطفا 🙏صلوات بفرستید 🤲❤💐

یه دونهوقرص تازگیا دارم استفاده میکنم که با خودم میگم اخرش اسنا منو بیچاره میکنه چون بعداز حوردنش اصلا نمیفهمم دارم چسکار میکنم فقد دوس دارم بخوابم 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏

نهههه تروخدااااا اصلا آرامبخش نخورید..من خوردم وقتی میخوری تا وقتی خوابی حالت خوبه بعد بیدار شدن خیییلی بدتر از قبل میشی و اعتیاد شدید هم داره دقیقا مثل مواده اعتیادش و ترک کردنش هم سخته

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
نه امشب خواستم نخورم موقع خواب حالم بد شد نیم ساعت خوابیدم با دلهره پریدم از خواب ولی امشب نصفه خورد ...

این یکی از علائم اعتیادشه

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛

به جای قرص شیمیایی که هزار جور عوارض داره و یا بمرور یه جور وابستگی و اعتیاد میاره ،

از گیاه اُسطوخودّوس از عطاری معتبر تهیه کنید و دستور مصرفشو بگیرید و استفاده کنید .. بصورت دمنوش..

عرقش هم هست. ولی بنظرم خود ِ گیاه رو بگیری و دَم کنی طبق ِ اون دوزی که مناسبه و بصورت دمنوش مصرف کنید خیلی واقعا آرامش بخشه و واقعا فوق العاده ست توی رفع استرس و اضطراب و ایجاد آرامش

🚩🚩 سختی های زندگی به من یاد داد بی اهمیت ترین چیز توی مسیر زندگی حرف ِ مردمه . . . 🚩🚩
2706