2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من بعد از یکماه خونریزی اخرش عمل کردم.جفت چسبیده بود بدجور

ای واااای 

من نمیخوام کارم به اونجا بکشه 😭😭

من اصلا خونریزی ندارم

همون یک هفته اول پاک شدم الان بعد ۱ ماه رفتم سونو گفته ۶ سی سی باقی مونده دکتر آمپول پروژسترون و قرص زیر زبونی داد مصرف کردم 

ولی دم نوش های گیاهی خوردم ولی هیچ خبری نیست

حتی لک بینی هم ندارم 

چرا؟؟؟

2728
عزیزم دکتر بهت دارو میده و پیاده روی کن  برامن چون دیگه خونی نداشتم گورتاژکردن بقایارو

من اصلا خونریزی ندارم

همون یک هفته اول پاک شدم الان بعد ۱ ماه رفتم سونو گفته ۶ سی سی باقی مونده دکتر آمپول پروژسترون و قرص زیر زبونی داد مصرف کردم 

ولی دم نوش های گیاهی خوردم ولی هیچ خبری نیست

حتی لک بینی هم ندارم 

چرا؟؟؟

شما چند وقت بعد از سقط کورتاژ کردی؟

پروژسترون چرا اخه 🤦‍♀️

من سقطم تلخ و وحشتناک بودعزیزم من ivfبودم بخاطر پروژسترون رحم سفت و خون رو جم میکنه قراربر سقط بود دکتر سه تاامپول داد بمن من زدم ولی نگفت اگه خونریزیت زیادشدوحالت بدسریع بیمارستان میری منم گفتم گورتاژ نشم بخاطر ivfبعدی از ۷خونریزی شدید تیکه تیکه اومد از من گفتن این بود تموم شد تا ۱۲شب من بیهوش شدم زنگ زدن امبولانس گفتن نمیایم و متاسفانه من باز بیهوش شدم ابجیم رفت درمونگاه سریع امبولانس فرستادن توی این حین باز توی دستشویی بیهوش شدم وقتی امبولانس اومد فشارم ۵بود لرز گرفتم گفتن شوک وارد شده احتمال کمابره رسیدیم بیمارستان گفت اصلا دفع نشده با معاینه دستی کشید بیرون فرداشم گفتن مونده برو گورتاژ 

ای واااای  من نمیخوام کارم به اونجا بکشه 😭😭 من اصلا خونریزی ندارم همون یک هفته اول پاک شدم ...

حتما پیگیری کن ایشالا که چیزی نیست.من انقدر خونریزی داشتم و خون بند نمیومد که پنج واحد خون بم تزریق کردن تا احیا شم.بعد هم میخواستن رحم را در بیارن چون نمیتونستن خونریزی را متوقف کنن ولی خدا بم رحم‌ کرد!

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2738
ای واااای  من نمیخوام کارم به اونجا بکشه 😭😭 من اصلا خونریزی ندارم همون یک هفته اول پاک شدم ...

گورتاژ سخت نیست شاید من انقد درد کشیدم عذاب اون عمل سادس شما بیهوشی بعدم به هوش میایی شیاف میزارن همین دردت میوفته دیگه خیلی عادی

پروژسترون چرا اخه 🤦‍♀️ من سقطم تلخ و وحشتناک بودعزیزم من ivfبودم بخاطر پروژسترون رحم سفت و خون رو ...

الهییی خیلی ناراحت شدم برات عزیزم

الان بهتری؟

کی کورتاژ کردی؟

دکترم خیییلی کار بلد هست و بیشتر از ۴۰ ساله خانوادگی پیش اون میریم

حتما پیگیری کن ایشالا که چیزی نیست.من انقدر خونریزی داشتم و خون بند نمیومد که پنج واحد خون بم تزریق ...

خداروشکر که الان خوبی

بعد از کورتاژ تا چند وقت نباید باردار شد؟

گورتاژ سخت نیست شاید من انقد درد کشیدم عذاب اون عمل سادس شما بیهوشی بعدم به هوش میایی شیاف میزارن هم ...

آخه میگن تا یک سال نباید باردار شد و احتمال بارداری پایین میاد😔

راسته؟

آخه میگن تا یک سال نباید باردار شد و احتمال بارداری پایین میاد😔 راسته؟

🤣🤣🤣من بعددوماه طبیعی باردارشدم ۸هفته لک بینی کردم دوتا دکتر رفتم گفت سقط میشه گفتم قلبش میشه ساکت بابا خودم شیاف گرفتم استراحت کردمتا ۴ماه هراز گاهی میومد همون شیافم نزدم دخترم ۱۰ماهشه الانم ۴ماهمه پسرم باردارم 

2706