2410
2553

من اول باید اموزش ببینم؟؟؟؟؟بعد وسایل بخرم ؟

شما چکار کردید؟ 

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .
وایی یادم افتاد منم باید همین تاپیک رو بزنم

😂😂😂😂😂

اصن روايت داريم : هركس پست ناجور بگُذارد قطع دسترسي ميشود! دَهنِــتو ببنـد اصن شايد خودت بَـدي! اصن شايد باهات لَجَن! دَهنِـتو ببنـد اصن شايـد ني ني يارا بدن! اصن شايد مُشكل از تو نيس !دَهنِـتو ببنـددير اومدي زودم قطع ميكني؟!دير اومدي زودم قطع ميشي؟! خُــب بِ دَرَك ! فقـط دَهنِتـو ببنـد! :| .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه کسی جوابم بده؟

2720

اخه میخوام برم یاد بگیرم خودش ۴۰۰ تومن میخواد بعدش نا واردم نمیدونم چه وسایل هایی یا مواد هایی میخواد کلا واسه شزوع کار باید چند میلیون داشته باشم

بودیمو کسی قدر ندانست که هستیم..                باشد که نباشیمو بدانند نماندن بلدیم❤🖤
اخه میخوام برم یاد بگیرم خودش ۴۰۰ تومن میخواد بعدش نا واردم نمیدونم چه وسایل هایی یا مواد هایی میخوا ...

بیا وات ساپ برات بفرستم

اخه میخوام برم یاد بگیرم خودش ۴۰۰ تومن میخواد بعدش نا واردم نمیدونم چه وسایل هایی یا مواد هایی میخوا ...

کدوم شهری که ۴۰۰ تومن؟؟؟😐

بیا وات ساپ برات بفرستم

میخوای اینجا اپلود کن متاسفانه واتساپ پاکیدم تلم ندارم😁

بودیمو کسی قدر ندانست که هستیم..                باشد که نباشیمو بدانند نماندن بلدیم❤🖤
2714
میشه کسی جوابم بده؟

نرو پولتو میندازی چاه 

من هرکی رفته پشیمونه بازار اشباع شده ، لوازم بخوای بگیری الان زیر ۵ میلیون نمیتونی من پارسال گرفتم شد ۴ نومن برا روز که باید تست میدادم و مدرک میگرفتن 

لاک ژل الان زیر ۱۵۰ تومن نیس ، لوازم برقیاش میلیون هستن ، بعد بری ارایشگاه صندلی اجاره کنی ، مشتری جذب کنی ، دو ساعت میشینی کاشت میزنی کمرت به فنا میره ۱۰۰ تومن بهت میدن ، سود که نمیکنی ضرر هم میکنی 

برو پتینه کاری و نقاشی ساختمان و دکوراسیون داخلی 

اگه  می خوای بری   فقط  کاشت مژه   برو   من خودم  خیاطم   خیاطی  رو بهت  پیشنهاد  میدم  حداقل  برا خودت وخانوادت  لباس میدوزی    سرویس  اشپزخونه  وسیسمونی  هم  می تونی بری   چادر  سرخپوستی   هم خوبه