2733
2739
عنوان

از ایدز میترسم

786 بازدید | 38 پست

ببحشید من وسواس دوباره مزاحم شدم چکار کنم نگرانم سرم خیلی درد میکنه حوصله اصلا ندارم دیشب هم پیام دادم راجبه بچه ام هست خیییییلی بهش حساسم ۱ ساله و ۴ ماهشه سرما خورده دکتر شربت ازیترمایسین بهش داده به صورت پودر بود با اب جوش سرد شده رقیقش کردیم مثل ماست شد سفیدم بود بچه نمیخوره باید با سرنگ بهش بدیم من دارو رو با سرنگ بدون سورن کشیدم داخل و ناگهان دیدم سر سرنگ کمی قرمز شده من قرمزی رو با دست پاک کردم و به بچه دارو رو دادم ولی حالا خیلی نگرانم که مبادا تو شربت خون ایدز بوده سرنگ کامل سالم بود الان یک ماهه که دارمش هرچی بود مال اون شربت بود خون که تو اب روان حل میشه و دیگه پیدا نیست ولی در یه مایعی مثل ماست که شربت بود نمیدونم حل میشه یا نه پیداست نمیدونم حالم خیلی بده دلم میخواد بمیرم ای کاش میمردم و بهش نمیدادم دارو رو اخه شوهرم مادرم پدرم انجا بودن اگه نمیدادم عصبانی میشدن چون خودشون میدونن که وسواس به ایدز دارم نمیدونم نظر شما چیه ؟ فقط خواهشا فحش ندید من به اندازه ی کافی داغون هستم 

اصلا یه سوال خون ایدز در داروی ازیتر ماسین زنده میمونه یا نه ازیترومایسین خودش عفونت رو از بین میبره نمیدااااااانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا از خوردن اشامیدن منتقل نمیشه حتی من جایی خوندم که انقدر ویروس ضعیفی هست که با آب دهن هم میمیره و فقط باید بدن میزبان پیدا کنه اونم از خون یا رابطه جنسی بد به دلت راه نده 

2738

اول اینکه ایدز از راه خوردن خون آلوده منتقل نمیشه 

باید زخم باز باشه 

ویروس با خون یا مخاط بدن تماس داشته باشه 

دوم اینکه ویروس تو شرایط مساعد ینی اینکه دمای پایین و مدت زمان محدود باشه میتونه زنده بمونه

در غیر این صورت غیرفعال میشه 

Instagram📷me_in_netherlands 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄بهتر نیست برا وسواست دکتر بری.اخه چه فکریه میکنی الکی ذهنت رو مشغول کردی عزیزم 😶😶😶😶

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀
2706