2726
عنوان

فقط دو روز فرصت باقیست

148 بازدید | 18 پست

سلام دوستان

در كانال منتظران ظهور دو برنامه ي گروهي داريم كه از يكشنبه28دي شروع ميشه.جا نمونيددددددددددددد

1.ختم سوره ي حشر جهت حاجت روائي:

احتمالا از خواص ختم 40نفره ي سوره ي حشر شنيده باشيد.تا الان بيش از هزار نفريم كه در اين ختم شركت مي كنيم.اگر علاقه مند به همراهي هستيد كافيه از يكشنبه28دي تاجمعه8 اسفند(ميشه41روز) روزي يكبار سوره ي حشر را قرائت فرمائيد.مهلت قرائت براي هرروز ازبعد اذان صبح يكروز تا قبل اذان صبح روز بعد است و اگر يك روز نخوانديد نيازه از اول شروع كنيد.براي اين برنامه نياز نيست عضو كانالها باشيد.البته ما دركانال هرروز 2بار متن و صوت و يادآور قرائتش را قرارميدهيم و شايد جهت يادآوري بهتون مناسب باشه.

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

2.چله ي جبران:

به روال گذشته هرچهل روز به يك عنوان مي پردازيم كه اين چله به چگونگي راحتتر جبران كردن گذشته و توبه و استغفار مي پردازيم و صوت و كليپهايي تخصصي دراينخصوص خدمتتون ارائه مي كنيم.راهكارهائي كه كمك ميكنه سريعتر به هدف برسيم.اگر مايل به دسترسي به مطالب اين چله داريد نيازه در كانال عضو باشيد چون باتوجه به كمبودنيرومون و محدوديت قراردهي كليپ و صوت و...امكان قراردادن مطالب در نيني سايت وجود ندارد.باتوجه به نزديك بودن ماه رجب و شعبان،فرصت مناسبي است كه بتوانيم بهتر بهره ببريم.

لينك كانال ها را در پست بعدي خدمتتون ارسال مي كنم.

✅لینک کانالهای منتظران ظهور

-ایتا:

https://eitaa.com/joinchat/3172335659C7dc453acb8

-تلگرام:

http://t.me/Montazeranezohooor

-واتساپ(دو لينك):💥توجه:

در پیام رسان واتساپ مطالب قبل از عضویت را نمی توانید مشاهده فرمایید.

https://chat.whatsapp.com/DKRXdVWPlq0EElPsr5DNzO

و

https://chat.whatsapp.com/IRqCtOyxfhKDpSQGfPpd1H

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میخوام تو چله سوره حشر شرکت کنم چه کار کنم

حاجت روا باشید 

کافیه طی روزهای ذکر شده از یکشنبه ی این هفته بمدت 41 روز،هرروز سوره ی حشر را قرائت بفرمائید.توضیحاتش در پست اول همین تاپیک تقدیم حضور شده.حتی دیگران راهم میتوانید سهیم بفرمائید و نیازی به اطلاعرسانی نیست.التماس دعا

سلام عزیزم میخام چله سوره حشر شرکت کنم چیکار کنم میشه بگی 

حاجت روا باشید

از روز یکشنبه دو طرح داریم.درهرکدام نیاز دارید و مایل بودید شرکت بفرمائید.یکیش قرائت گروهی سوره ی حشر جهت حاجت روائی جمع است.

کافیه از یکشنبه بمدت41 روز سوره ی حشر را هرروز قرائت بفرمایید.پست اول همین تاپیک را مطالعه بفرمائید توضیحات کامل خدمتتون ارائه شده.

دیگری هم چله ای باعنوان جبران که طی چهل روز صوتها و مطالبی خدمتتان ارائه میشه که راهکارهای بازگشت ساده تر و جبران گذشته و توبه و استغفار را داره و می توانید استفاده بفرمائید و در زندگی به کار ببندید.توضیحات کامل هردو عنوان در پستهای اول این تاپیک است که خواهشمندم درصورت تمایل مطالعه بفرمائید.

2.چله ي جبران: به روال گذشته هرچهل روز به يك عنوان مي پردازيم كه اين چله به چگونگي راحتتر جبران كرد ...

فقط باید صبح بعد اذان بخونیم یا ظهرشم میتونیم بخونیم

ی دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘
فقط باید صبح بعد اذان بخونیم یا ظهرشم میتونیم بخونیم

الهی حاجت روا باشید.التماس دعا

مثلا امروز میخواهید بخوانید.از بعد اذان صبح امروز فرصت قرائت دارید تا قبل اذان صبح فردا

برای هرروز به همین ترتیب

الهی حاجت روا باشید.التماس دعا مثلا امروز میخواهید بخوانید.از بعد اذان صبح امروز فرصت قرائت دارید ت ...

ممنون فهمیدم مرسی عزیزم حاجت روا شی

ی دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘

ساعاتی دیگر طرحمون شروع میشه.

عزیزان بنده برای تبلیغ طرح ها اینجا میام و موقع شروع کار خیلی نمیتونم سر بزنم.سوالی داشتید می توانید از ادمینهای کانال ها بپرسید.احتمالش کمه اینجا بموقع پاسخ داده بشه.

همگی حاجت روا باشید

الهی فرج امام زمانمون(عج)

2706