2737
2734
عنوان

شوهرم شب يلدا فوت كرد دلم داره ميتركه 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 33133 بازدید | 449 پست

عزیزم  میدونم واقعا سخته  

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
منم همینطور همو دوست داشتیم ولی زیاد بحث میکردیم سر مسائل الکی حتی گاهی به فکر جدایی هم میافتادم ...

عزیزم خدا شوهرتو بیامرزه واقعا از بعضی ازتایپکات گریم گرفت..وقتی گفتی ب شوهرم چی بخرم از مشهد. وتقعا نمیدونیم فردا چی میشه. منکه فقط از خدا ی خواسته دارم ک قبل از مادرم و برادرم و دخترم و همسرم بمیرم...😔 😔 😔 ایشالا گوش بده ب حرفم. چون بعد مرگ بابام دیگه طاقت داغ عزیرن ندارم😔😔

خدایا خودت مواظب عزیزای دلم باش 🌺🌺🌺

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خدا شوهرتو بیامرزه واقعا از بعضی ازتایپکات گریم گرفت..وقتی گفتی ب شوهرم چی بخرم از مشهد. وتقعا ...

اره ادم از یجایی دیگه طاقتش تموم میشه

کاش دنیااینقدر برامون غم انگیز نشه با مرگ عزیزامون

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2728
منم شوهر مرحوممو یکسال میشه که بخاطر سرطان از دست دادم همش ۳۵ سالش بود  کاملا حالتو درک میکنم ...

آخى عزيزم همسر منم بيمارى داشت 😢من هرشب خوابشو ميبينم با خاطراتش زندم  

تو ختم همه ميگفتن با ناراحتى تو اونم عذاب ميكشه بخاطر همين سعى ميكنم كنار بيام 

عزيزم براى شماام ارزوى سلامتى و موفقيت ميكنم از ته دلم🌹

همسر عزيزم روحت شاد🥀🖤
2738

روحشون شاد باشه

ان شاء الله از این به بعد اتفاقات خوب بیافته براتون

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

تورو خدا فقط نشه مث گلبهار 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2706