2733
2734

من خیلی محبت میکنم بهش و قربون صدقش میرم اونم مثل پسر بچه ها ذوق میکنه و مدام میگه خدا خیلی دوسم داشت که همچین دختر مهربونی رو نصیبم کرده 

به خواسته های جنسیش(خواسته معقول) هم به بهترین نحو پاسخ میدم و از هم لذت میبریم 

اما میگم کاش انقدر زود باهم صمیمی نمیشدیم و یکمی بهش نه میگفتم و ناز میکردم و کم محبت میکردم تا نازم بعدا خریدار داشته باشه 

نظر شما چیه؟ 

و اینکه ما حدود 1 ماهه نامزد کردیم (صیغه محرمیت خوندیم) به زودی ام عقدمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا ما که ناز بلد نبودیم نامزدی وعقدم کاملا مصداق تام وجری بودیم😂اما عاشق همیم

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما

دیگه شروع کردید نمیشه برگشت عقب 

دوران نامزدی همین که بد نباشی ناخودآگاه ناز داری برای همسر 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738

وا این چ حرفیه .نه میگفتم و کم محبت میکردم...

اصلا به این چیزا نیست... من و شورم ۴سال و نیمه ازدواج کردیم ۴سالم دوست بودیم، بعد این این همه سال عاشق تر و پر شورتریم چون انقدرررر بهش محبت میکنم و اونم خییییلی مهربونتر از روزای اولمونه کلا هر روز بهتر از دیروزه ، انقدری که حس میکنم در برابر مهربونیهاش و دلسوزیاش ،محبت من هیچه

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  
2706