2737
2734
عنوان

کمک به راه رفتن کودک

85 بازدید | 5 پست

خانما بچم ۱۰ ماهشه هنوز نمیتونه تنهایی و‌ بدون کمک‌بایسته  منم کمکش میکنم و میایستونمش یا تو روروئک‌ میزارم  رو نوک‌پا میایسته!!     چیکارش کنم بنظرتون  چ تمرینی باهاش انجام بدم زودتر راه بیوفته

نشد یه آرزویی بکنم  و ریده نشه بهم؛

اولا زوده و جای نگرانی نیست 

دوما ی مدل سه چرخه های دسته دار هس ما بهش میگیم هل هله سه تا چرخ داره مث واکر بزرگتر هاست و دسته داره بشه اونو میگیره چرخا میره جلو بچه هم باهاش میره البته ک اولش باید خودت بگیری برا پسر من اون خیلی جواب داد ۱۴ ماهگی راه رفت

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زوده خب

اخه تنبله تا کمکش نکنم  یاد نمیگیری  کلی باهاش تمرین کردم ک چهر دستو پا رفت       چ تمرینی کنم  زودتر راه بیوفته    

2728
اولا زوده و جای نگرانی نیست  دوما ی مدل سه چرخه های دسته دار هس ما بهش میگیم هل هله سه تا چرخ ...

دلم میخاد تا عید راه بیوفته  واکر داره میگیره  کمو بیش شقو لق  قدم بر میداره

دلم میخاد تا عید راه بیوفته  واکر داره میگیره  کمو بیش شقو لق  قدم بر میداره

اصلا فشار نیار بهش تمرین کن باهاش ولی ن زیاد ک ب کمر و پاهاش فشار بیاد خدای نکرده ی مسگله ی جبران ناپدیر ایجاد کنی 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی