2733
2734

الان سه چهار روز میشه که فوت کرده  صبح پاشدم دیدم شوهرم نیست زنگ زدم گفت رفتم کیکو آبمیوه خرماو حلوا و ازینجور چیزا بگیرم بدم خواهرمینا بسته بندی کنن که مهمون میاد خونشون بزارن جلوشون(خانواده همسرم تبریزی هستن و رسم دارن که بعد فوت بستگانشون مثل عید رفتو آدم میکنن هم دیگرو تنها نمیزارن😐)اعصابم خورد شد یکم الان زنگ زده میگه که حاضر شو بیام دمبالت خاهرم اینا دست تنهان کمکشون کن  (چند وقت پیش از پلها افتادم پام شکست رفتیم بیمارستان خانواده شوهرم گفتن رفتی بیمارستان شاید کرونا گرفته باشی نیومدن ی سر بزنن پسرشونم برداشتن بردن که چی زنت نمیتونه غذا درست کنه برات گشنه میمونی منم چند روز همونجوری موندم نه کسی بود نه چیزی )امروز۶ روزه که پامو بازکردن بنظرتون من الان حاضر شم یا بگم حال نمیتونم بیام😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یا ابوالفضل ۶/۷ روز با پای شکسته تو رو تو خونه تنها گذاشتن؟ شوهرت ایولا داره 

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

😐

اون موقع که شعور تقسیم میکردن خانواده شوهرت تو صف قیمه نذری بودن

البته که نباید بری چه بی ادبایی هستن 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

حاضر نشو بگو نمیتونم بیام دلخوریتو هم مودبانه و بی دعوا بگو 

بزار همسرت بفهمه کار خانواده اش اشتباه بوده

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2738
2706