2737
2734

ب جز ارایشگری و خیاطی .یه هنره جدید میخوام.همه دیگه ارایشگر شدن 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
از نظر من خیاطی و آرایشگری وانواع موسیقی ها والا از هر هنری که ادم درست یادش بگیره و خوب انجامش بده ...

ب نظرت طراحی دکوراسیون داخلی خدبه؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دوره هاش بیرون هست؟ از نظر من کار هنری نیس  منم بهش علاقه دارم شایدم تو دانشگاه همینو بر دارم ...

چرا.طراحی دکوراسیون هنریه.چرا هست کلاسش بیرون 

آخه ارایشگری فقط بند انداختن نیست

یه ارایشگاه عروس نزدیک ماست. کارش تخصصیه....یه خانم فقط شنیون کاره...یکی فقط رنگ مو....یکی کاشت ناخن...

و پول خیلی زیادی هم میگیرن....

توی هر کاری میری فقط تخصصی یاد بگیر نه کاری که همه انجام میدن

پول توی تخصصه

خیاط هست فقط کارای معمولیوانجام میده

اما خیاط هم هست که لباس مجلسی و عروس و پارچه های گرون میدوزه فقط چون تخصص دارن

2738
2706