2733
2734

سلام

بچه ها من 49 کیلو بودم کلی زحمت کشیدم تا شدم 57.5

قبلا اصلاااا شکم نداشتم

الان دور شکمم 83 هستش میخوام برسه به 79 یا 80 

توروخدا چه راه حلی دارین دارم دیوونه میشم

خدایا شکرت😊

پیاده روی

حلقه زدن

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مشکلم فقط شکمه 

بعد سزارین یکم شکم دارم. 

مطمئنم ماه رمضون روضه بگیرم محو میشه ولی فعلا بچه شیر میدم روزه هم نمیتونم بگیرم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738
چسبیده بود به کمرم الانم وقتی وایمیستم هیچی ندارم اما میشینم حالت نیشگون گرفتن که انجام بدم میاد ت ...

ن دور شکمم شده بود ۹۵😲😲😲😲

ی چند روز حلقه زدن شد ۹۰😄😄😄😄

اما بازم‌تنبلی میکنم ادامه نمیدم 😣😣😣😣😣

واقعا تاثیر داره؟اینکه میگن شکم هیچوقت آب نمیشه راسته انقد ترسیدم که نگو

نه بابا اگه آب نمیشد این همه وزن بالا رژیم گرفتن و کم کردن کلی سایز تغییر دادن حتما الکی بود🥴

رژیم غذایی در کنار ورزش مخصوصا پیاده روی کمک میکنه حلقه هم برای شکم خوبه ولی سخته مخصوصا دفعات اول کلی درد پهلو کبودی داره🤭

رژیم لیمومی بگیر بهش بگو از کجاها بیشتر چاقی لیمومی مزاج شناسیت میکنه و با تعادل مزاج وزنت رو میاره پایین ۵۰ درصد کم کردن وزنشم فقط پیاده رویه...

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2706