2737
2739

اول خوبیهاش و‌میگن‌بعد بدیهاش و

خیلی خیلی مهربون ابراز علاقه و اینا زیاد داره چیزی بخوام‌بخرم‌برام‌بهترینش و میخره تقریبا نمیذاره حسرت چیزی رو‌دلم باشه از نظر خرید

بشدت چشم پاک اهل خیانت نیست

اعتیاد و‌اینا نداره فقط قلیون میکشه

بااینکه ی سال بیکاره نذاشته از نظر مالی ما کمبود داشته باشیم 

بدیهاش و‌پست بعد میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بدیهاش گاهی که عصبی بشه دست بزن داره که تموم تلاششم میکنه برا ترک کردنش

اصلا اصلاااا اهل مشورت کردن نیست

هرکار بخواد انجام بده میده مثلا برا کارش ک قنادیه و‌یسال بیکاره همه شهرهارومیره برا مغازه ولی میبینم تواون چندروز بادوستش رفته درکنارش تفریحم‌میرن

تابهش نگم اصلا ب فکرشم نمیرسه ماهم احتیاج ب تفریح و‌مسافرت داریم بهشم بگم میگه ول کن بابا  موقعیتش نیست

بادوستاش جنگل وتفریح و اینا میره کلا ب مسافرت مجردی بیشتر علاقه داره 

هرچی میگه مثلا بریم خونه بابام باید بگم‌چشم کلا علاقه ب چشم داره خیلی 

اگ قبول نکنم بشدت لج‌میکنخ

درسته خوبی داره ولی هرشب اشک‌میریزم‌فکر‌میکنک بردگی میکنم ن زندگی منی ک اختیار هیچی توزندگی ندارم

شوهرم منم این خوبیایی ک گفتو داره ولی نمیزاره بافامیلای رفتو امد کنمو بیرونم نمیزاره برم😞

شوهرمن عصبیه وقتی دعوامون خیلی شدید باشه خانواده هارو‌زنگ‌میزنه بعدشم  یمدت قطع رابطه میشه با خانواده من

بخدا با هرچی کنار میام همینکه اصلاااااا اصلا مشورت نمیکنه بدجور عذابم‌میده

برا بورس خودم و‌کشتم نذار پولمون و تواین اوضاع هدر نده150میلیون‌پولمون‌و گذاشت گندزدبهش 

مثلا تصمیم داره بره ی جایی مسافرت یروزه برا ی کااری حالا اصلا به من نمیگه چندبار شده داره با تلفن خرف میزنه ک اره فردا قراره بافلانی بیام اصفهان بهش میگم میخوای بری میگه اره  

میگم خب قبلش بهم بگو چی میشه  یا میگه سادم رفت یا میگه اوووو همه چی و بایدبگم واجبه مگه

2706