2737
2734

https://uupload.ir/files/2osq_img_20210114_175309.jpg

کسی بلده؟

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊
عزیزم همه چی طبیعیه و علایم غیر طبیعی فیوژن مفصلی مشاهده نمیشه

راجه به تخمدان ها چیزی ننوشته شده؟

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راجب رحم فقط نوشته هیچ نشانه ای از ضخیم شدن دیواره یا ضایعات توده ای وجود ندارد.  رحم قبل از آن است و ساختار داخلی طبیعی دارد.  

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
2731
راجب رحم فقط نوشته هیچ نشانه ای از ضخیم شدن دیواره یا ضایعات توده ای وجود ندارد.  رحم قبل از آن ...

مرسی عزیزم خیر ببینی

MRI لگن با و بدون کنتراست: معاینه MR لگن در 1.5 تسلا زیمنس Avanto fit انجام شد: نمای اختصاصی با توالی و برش متفاوت بدست آمد.  ورودی لگن طبیعی است ، با تنظیمات طبیعی بال های ایلیاک و عضلات ایلیوپسواس.  هیچ اختلالی در ساختارهای روده ای مشاهده نمی شود و هیچ نشانه ای از ضخیم شدن دیواره یا ضایعات توده ای وجود ندارد.  رحم قبل از آن است و ساختار داخلی طبیعی دارد.  adnexa در هر دو طرف طبیعی به نظر می رسد.  مثانه ادراری کاملاً منقبض شده طبیعی به نظر می رسد و ضخامت دیواره آن طبیعی است.  عروق لگن کوچکتر از نظر کورس و کالیبر طبیعی هستند.  هیچ لنفادنوپاتی مشخصی وجود ندارد.  سر استخوان ران به طور معمول با استابولا شکل گرفته و بصورت طبیعی بیان می شود.  آنها دارای مشخصات سیگنال مغز استخوان طبیعی هستند.  بافت های نرم هیچ گونه ناهنجاری نشان نمی دهند.  هیچ نشانه ای از ساکرویلیلاتیس فعال یا فیوژن مفصلی تشخیص داده نمی شود.  هیچ شواهدی از ضایعه لیتیک مخرب در اطراف مفصل S.I وجود ندارد.  کبودی استخوان در قسمت خلفی استخوان خاجی به صورت دوطرفه به دلیل استئیت زمینه ای یا ضربه قبلی دیده می شود.  همبستگی بالینی توصیه می شود.  هیچ شواهدی از افزایش غیر طبیعی تشخیص داده نمی شود.  

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2738
سلام من چن تا سونوگرافی آزمایش اسپرم دارم بفرستم میخونی؟

اره عزیزم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

[QUOTE=172867690]براتون میفرستم الان مهمون دارم عکس میفرستم هر گاه توانستید بخوانید بهم بگید یه دنیا ممنون 💙[/QUOTE

چشم