2726

خانما بچم ۳۷روزشه چندروز تو پی پیش رگه و دونه های ریز خون دیدم سریع بردم دکتر گفت به پروتیین گاوی حساسیت داره ولی من اصلا لبنیات مصرف نکردم آخه بعد صورتشم پر از دونه شده و خیلی بی قراره و همش میپیچه تو خودش الان سه روز از اون روز گذشته هنوز توی پی پیش دونه و رگه هست ولی یکم رنگش  تیره تر از خون شده و حالت قهوه ای گرفته ولی بیشتر شده این دونه ها و رگه ها تو پی پیش دستشوییشم رنگش تیره تر شده.میخواستم بدونم این دونه ها تا چند روز هستش عادی هنوز هست و کم نشده؟ دکتر فقط بهش قطره پدی لاکت داده و گفت چیز دیگه نمی‌خواد بدون هیچ آزمایش و چیزی

از وقتی اولین حرکتتو تو دلم متوجه شدم یهو یه عشق گنده ریختی تو دلم که نمیتونم یه لحظه هم به فکرت نباشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم ببرش پیش یه دکتر دیگه خب

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728

دونه طبیعیه تا 1 سالگی صورتش دونه میزنه 

پماد تریامیسیلون بگیر بزن هرروز خوب میشه .صورتشو تمیز نگه دار هرروز نزار کسی بوسش کنه جون پوستش حساسه

چــَـند عـَـدَد قـرصٍـ بیــ خـًـیالـیــ لـُــطفــَـاً