2726
عنوان

سونوی آنومالی و تشخیص جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 58 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای منم همینقدر شد ان تی ..گفتم حالا انومالی کمتر میشه

نه آنومالی بیشتره چون هم دقیق تره و هم جنین ، بنده ناف،جفت، کلیه ها،مثانه ، روده ، ستون فقرات و....رو بررسی میکنه دکتر 

به آرزوهایم قول رسیدن داده ام 💖🙃💖
برا من خصوصی بود...ان شاءالله برا من دختر و ب ا شما م سر باشه عزیزم...نگران نباش...من تو نت زیاد سرچ ...

ارت شما انومالی دیگه دقیقه.انشالله انومالی منم همینطور باشه..نمیدونم چرا این روزا سنگین شدن تموم تمیشه  

الان 17هفته ام .هزینه ی سونو انومالی چند شد؟

گلم میگم تکونای نی نی رو کجا حس میکنی؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
ارت شما انومالی دیگه دقیقه.انشالله انومالی منم همینطور باشه..نمیدونم چرا این روزا سنگین شدن تموم تمی ...

ان شاءالله برا تو هم همونی باشه که میخوای عزیزم 

گلم میگم تکونای نی نی رو کجا حس میکنی؟؟

زیر نافم و گاهی هم سمت راست نافم....چطور؟ 

وضعیت قرار گیریه جنین من تو شکمم متغیره...یعنی نه بریچ نه سفالیک....و شناوره کسایی که مثل منن با بالا رفتنه سن بارداری وضعیتشون ثابت میشه و یا بریچ یا سفالیک میشن در نهایت....الان چون جنین کوچیکه برا همین شناوره ...

زیر نافم و گاهی هم سمت راست نافم....چطور؟  وضعیت قرار گیریه جنین من تو شکمم متغیره...یعنی نه ب ...

نه اخه خودمم گاهی کنار نافم حس میکنم گفتم توهم نباشه😅😅😅جنسیتو مگه نمیدونی؟؟

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
نه اخه خودمم گاهی کنار نافم حس میکنم گفتم توهم نباشه😅😅😅جنسیتو مگه نمیدونی؟؟

آهان😁 چرا میدونم دختره...گفتم شاید  روش جدیدی اختراع شده و میشه حدس زد و من بی خبرم😂

2706