2726

مامان و بابام میرینن بهم بعد انتظار دارن ساکت باشم

امدیم کیش بعدا خواستن موتور برقی بگیرن مامانم گفت زرده خوبه گفتم آره

گفتش من برای تو نگفتم گفتم من برای تو گفتم

بعدا بابام گفت نه میزنی داغون میکنی به درو دیوار میزنی جلو همه مامانم خندید

بعدا یه بار دیگه تکرار کرد 

بعدا همه بچه ها سوار شده بودن

بعدش گفتن سوار شو گفتم نه من میزنم داغون میکنم

من کله امو انداخته بودم پایین

بابام گفت دفعه دیگه اینجوری حرف بزنی باهات برخورد میکنم

مامانم اومد گفت غرورتو بزار زیر پات راه برو . عین مرتضیی (عموم)فکر میکنی کی هستی 

همین الان برات خرید کردیم نمک نشناس

گفتم بهتون میدم

بعدا زد رو دستش گف نگا 

جلو همه

آخه مگه من آدم نیستم اینجوری حرف میزنن بام . یجوری رفتار میکنن انگاری من دل ندارم

انگاری غرور ندارم

آره اون بچه ها سوار شن من نگاشون کم آخرم بزور نشستم پشت فرمون انگاری یه چیزی تو گلوم بود

تو هم زبون درازی شاید گل 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چن سالته،؟؟؟؟

کرونا به چپشونه؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2728
مام دوشنبه از کیش برگشتیم

كرونا به كسي انتقال ندادين؟😕

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چند سالته

تو این کرونا رفتین کیش گردش  عجبا

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم
2706