2737
2739

خانوما خواهر زادم دوماهشه همش دهانش برفکه دوسه شیشه نیستاتین تموم کردیم و خوب نشده دکترم میگه فقط نیستاتین و یه داروی آبی هست میده..راهکاری بلدین بگین لطفا

قاصدک وای به من همه از خویش مرا میرانند همه دیوانه و دیوانه ترم میخوانند...

عزیزم مامانش هم سینه شو بشوره قبل شیردهی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یهو سینه رو اززدهنش نکشه بیرون

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

پسر منم ۹ ماهشه دهنش پر برفک شد

۴ تا نیستاتین خورد و هنوز کنار لپاش داره

دیگ ولش کردم خودش خوب بشه

اجیم بچشو برده بود دکتر گف دیفن هیدرامین با انگشت بمال رو برفکاش

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

نه همون

اگه با شیشه شیر میخوره شیشه رو ندام بجوشونید

اگه شیر مادر، بعد اتمام شیر دهی مادر سینشو بشوره ، سوتینشم مدام عوض کنه

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
عزیزم مامانش هم سینه شو بشوره قبل شیردهی

میشوره ولی میدونی چیه از سینه خواهرم به دهن اون منتقل میشه و از دهن اون به سینه خواهرم...خواهرمم به شدت شقاق پیدا کرده و هرچی کرم و پماد و ژل و عسل بوده مالیده و فایده نداشته 

2738

پماد هم باید به سینه مادر بزنه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
پسر منم ۹ ماهشه دهنش پر برفک شد ۴ تا نیستاتین خورد و هنوز کنار لپاش داره دیگ ولش کردم خودش خوب بشه ...

فایده داشت؟

تا خودش ول نکنه نمیکشه بیشترم شیشه شیر میخوره

فلوس از عطاری بگیر 

اینم میگن خوبه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
فایده داشت؟

وایه بچه اون اره

ولی واسه بچه من نه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
با نیستاتین حتما خوب میشه . مگه درد داره؟

دوماهه کلی شیشه نیستاتین تموم کردیمو فایده نداشته...چون خیلی بی قراره موقع شیر خوردن حتما درد داره و اینکه خواهرمم شقاق شدید پیدا کرده و به شدت درد میکشه موقع شیر دادن

میشوره ولی میدونی چیه از سینه خواهرم به دهن اون منتقل میشه و از دهن اون به سینه خواهرم...خواهرمم به ...

شیر خشکیش کنه چه عذابیه اخه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706