1874
1955

مازراتی 

برای رسیدن به حاجت و یه ازدواج خوب یه دونه هم شده صلواتی بفرستین💜 دختری هتروکرومیایی (چشم دورنگ) عاشق چشمهاشه و تا صدسال سیاه لنز نمیگذارد و از خدا بابت نعمتش تشکر میکنه💙 عاشق حیوانات و طبیعت و جهانگردی😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

فک کنم مازراتی

اکانت تعطیل😕😔 میدونی ﭼﺮﺍ ﻫﺮ ﭼﯽ ﻧﺴﻞ ﻣﯿﮕﺬﺭﻩ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﭘﺮﺭﻭ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻦ؟ﭼﻮﻥ ﻗﻨﺪﺍﻕ ﻧﻤﯿﺸﻦ! ﺑﭽﻪ ﮐﻪ ﻗﻨﺪﺍﻕ ﺑﺸﻪ ﻭ ﺩﺳت و ﭘﺎﺵ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﻭﻝ ﻣﻌﻨﯽ ﺍﻃﺎﻋﺖ ﺭﻭ ﻣﯿﻔﻬﻤﻪ…ﻣﺎﺭﻭ ﻣﻴﻜﺮﺩﻥ ﺗﻮ 2 ﻣﺘﺮ ﭘﺎﺭﭼﻪ ﭼﻨﺎﻥ ﻣﻴﭙﻴﭽﻴﺪﻥ ﮐﻪ ﺍﻧﮕﺎﺭ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ ﭘﺴﺘﻤﻮﻥ ﮐﻨﻦ هاوایی... ﻭﺍﻻ...الان بچه شیش ماهه تخت دو نفره داره!!واسش موزیک لایت میذارن با نور کم تا بخوابه!اونوقت زمان ما میذاشتنمون رو پاهاشون به حالت سانترفیوژ....انقد تکونمون میدادن تا پلاسمای خونمون جدا میشد میرفتیم تو کما ..بد میگفتن چه معصومانه خوابیده!😶یک توصیه پزشکی بسیار مهم!به هیچ وجه شاتوت را خصوصا وقتی که تازه از درخت چیده شده مصرف نکنید!صبرکنین منم بیام نامردا😤 ازم دور شین...راجبش نگید...😔من با خاطراتش خوشم...😔
1965
1967

همون پراید خودمونه ولی یکم پیشرفته تر 😀

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانیسـت..🌱                💙گروه آبی💙  شروع:٩٩/10/1  وزن اولیه : 71😒   ⬅️70/500 ⬅️69/600⬅️68/700  هدف: 60😍   من در سال جدید یه دختر خوش اندامم 💃
1974
1718