2726
عنوان

ماه چندم اقدام باردار شدید؟

1459 بازدید | 40 پست

دوستان من این ماه،ماه چهارم بودم پریود شدم..ب شدت ناراحتم..میدونم تا یکسال طبیعی هست..میخوام بدونم کیا ماه پنجم باردار شدن..این ماه دکتر رفتم گفت مشکلی نیست..

من ماه سوم 

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه ۴ ماهه منتظرم..شوهرم اصلا چیزی نمیگه میگه ناراحت نباش  ولی دیشب دیگ گفت ینی ام بچه دار نشیم ...

چند سالته؟چند وقته ازدواج کردی

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕

استرس تاثیر منفی داره و روی هورمون هات اثر میذاره. میدونم خیلی سخته ولی واقعا به بچه دارشدن یا نشدن فکر نکن. انشاءالله زودتر خبر مامان شدنتو بدی... خود من بعد از 6ماه باردار شدم

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕

ببین استرس از همه چی بدتره برات 

بیخیال باش

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2706