2737
2734

https://uupload.ir/files/0tc5_img-20210114-wa0000.jpeg

براغربالگری اوله

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واااااایییییی خداااااا  

قدم قدم گناه(چـه مرگـمونـ بـودکهـ آآرزوکـردیمـ بـزرگـ شـیـمـ)😑دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2738

ازچه لحاظ پسر 😁بچه اولمه فرق نداره کلاچهارتاعکسه دقت کنید متخصصین😛ضربانشواندازه نگرفت که☹فقط کنجکاوم

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
ااای خدا مبارکه...تا دیدم حسم گفت پسر نمیدونم ...انشاا..به سلامتی فارغ بشی بقلش کنی برای منم دعا کن

فدات شم ایشالا.ترس زایمان ازالان خواب نذاشته که😥سونوگفت پنجاه پنجاهه☹

ازچه لحاظ پسر 😁بچه اولمه فرق نداره کلاچهارتاعکسه دقت کنید متخصصین😛ضربانشواندازه نگرفت که☹فقط کنجکا ...

من از تئوری حدس زدم

جنسیت رو نگفت؟؟

وخدایی که به شدت کافی  ست🦋💋کاربر قدیمی هستم یهویی پریدم 😭🤭همون @kitty7300  هستم🤗
من از تئوری حدس زدم جنسیت رو نگفت؟؟

تئوری چیه خداخیرت نده گمم کردی😲🤣

2706