2737
2734

من پسرمو هفته قبل به روش حلقه ختنه کردم 

دیروز حلقش افتاد ولی از همون موقع جای افتادن حلقه شروع کرد به باد کردن و دور تا دور نوک الت پسرم ورم کرد. بردمش پیش دکترش و گفت طبیعیه و بعد دوهفته خوب میشه ولی صبح دیدم بدتر شد که بهتر نشد 

میخواستم ببینم شما تجربه ای دارین؟ 

کسی بوده اینجوری شده باشه و بعد خوب شده باشه؟ 

خیلی نگرانم 😧😧

عزیزم پسر من سنتی بود اما هفته اول خیلی ورم داشت بعدش کم کم خوب شد و ورمش خوابید 

اما حلقه رو تجربه ندارم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ما جراحی کردیم از اول گفتن حلقه نزنین خوب نیست.  برا پسر منم فرداش ورم کرد ولی چندساعته خوب شد. ...

ادرار همون روز اول کرد مشکلی نداشت، عفونت نداره فقط دور آلتش که حلقه بوده ورم کرده 

2738
واسه عفونت چیزی ندادن فقط گفت با تتراسایکلین چرب نگهش دار که انجام دادم 

سلام ببخش ک دیر جواب میدم پسرمنم حلقه بود ولی یدونه شربت براعفونت داده بود یکی هم استامینوفن برا دردش .ی هفته مرتب دادم و چربش کردم خوب شد اصلا عفونت یا ورم هم ندیدم

همیشه توکلتون ب خدا باشه ،😍😍مامان دوتا بچه ناز🙌مهدی۹۷/۰۵/۲۰🙆زهرا۹۸/۱۱/۳۰❤️
سلام ببخش ک دیر جواب میدم پسرمنم حلقه بود ولی یدونه شربت براعفونت داده بود یکی هم استامینوفن برا درد ...

نه واسه عفونت چیزی نداد به پسر من. اصلا عفونتم نکرده دوتا دکتر بردمش گفتن طبیعیه دیگه نمیدونم چی میشه. باید چندروز صبر کنم ببینم بهتر میشه یا نه

نه واسه عفونت چیزی نداد به پسر من. اصلا عفونتم نکرده دوتا دکتر بردمش گفتن طبیعیه دیگه نمیدونم چی میش ...

ان شاالله ک خوب میشه موقع شستن هم دقت کن اون پوستشو یکم بکش پایین و بشور ک چیزی اونجانمونه ک بخواد عفونت کنه .

همیشه توکلتون ب خدا باشه ،😍😍مامان دوتا بچه ناز🙌مهدی۹۷/۰۵/۲۰🙆زهرا۹۸/۱۱/۳۰❤️