2733
2739
عنوان

هم‌اکنون ساب کوریونیک

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 44 پست
دیگه باید تحت نظر دکتر باشی و خودش بهت بگه کی بری سونو والا من نخوردم اما اینجا زیاد شنیذم

صبح نوبت دکتر دارم برم ببینم چی میگه. آها. دلم میخواد برم با ماشین یکم دور بزنم ولی میترسم 

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
اره خطرش کمتره البته حتی خونریزی هم داشته باشی و  استراحت کنی چیزی نمیشه

آها.مرسی عزیزم فدات

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح نوبت دکتر دارم برم ببینم چی میگه. آها. دلم میخواد برم با ماشین یکم دور بزنم ولی میترسم 

من میگم فقط بخواب ‌‌حتی برا شام و نهار درست کردن بلند نشو بعد تو میگی دور دور؟؟؟؟اگه به بچه علاقه داری بمون تو خونت، اکه نداری برو

چون هماتوم اگه بهش برسی اصلا خطری نداره مثل همین بارداری من، اگرم بهش نرسی میشه مثل بارداری قبلیم و سقط

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
من میگم فقط بخواب ‌‌حتی برا شام و نهار درست کردن بلند نشو بعد تو میگی دور دور؟؟؟؟اگه به بچه علاقه دا ...

. وای خدا نکنه دور از جون بچم .شما قبلی هم هماتوم داشتید

2728
. وای خدا نکنه دور از جون بچم .شما قبلی هم هماتوم داشتید

اره من رعایت نمیکردم سر قبلی 

معذرت میخوام رابطه داشتم و..خیلی کارای دیگه میکردم یا پیاده میرفتم و پله و...

اما سر این خیلی مراعات کردم

اره دور از جون، امشالا که سالم بغل بگیریش اما من سابقشو‌ داشتم بخدا خیلیییییییییی حس بدیه وقتی سقط میکنی

حتی امضامو بخون متوجه میشی سقط داشتم

یا تاپیکامو بخون دیگه پس فردا میرم تو شش ماه اما کسی نمیدونه باردارم، پس ببین چقدر استرس دارم

اگه میتونی برو خونه مادرت بمون که فقط برا دسشویی از جات بلند شی

لطفاااااا گوش کن

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
اره من رعایت نمیکردم سر قبلی  معذرت میخوام رابطه داشتم و..خیلی کارای دیگه میکردم یا پیاده میرف ...

منم تا هفته پیش نزدیکی داشتم و رعایت نمیکردم.نمیدونستم خب. الان پنج روزه اومدم خونه بابام. 

اره من رعایت نمیکردم سر قبلی  معذرت میخوام رابطه داشتم و..خیلی کارای دیگه میکردم یا پیاده میرف ...

مرسی عزیزم. ان شا الله که تو هم فسقلت رو سالم بگیری بغلت

منم تا هفته پیش نزدیکی داشتم و رعایت نمیکردم.نمیدونستم خب. الان پنج روزه اومدم خونه بابام. 

اره خیلی خوب کاری کردی، ببین اصلا از جات بلند نشو فقط استراحت کن و برا دسشویی بلند شو فقط

اینکه خونریزی نداری عالیه

شرایطتم به شوهر و مامانت بگو که ازت انتظار نداشته باشن

یک ماه دیکه رو زد کنی به امید خدا دیگه هیچ خطری نداری

فقط توروخدا گوش کن بهم🙏🏻

2738
مرسی عزیزم. ان شا الله که تو هم فسقلت رو سالم بگیری بغلت

ببخشید اون بالا هم عصبی شدم، یاد خودم و دور دور هام افتادم و پشیمونی بعدش، حلال کن عزیزم اگه ناراحت شدی، بقران فقط قصدم کمک بود

هر سوالی هم داشتی از خودم بپرس عزیزم

راستی یادت باشه جیگر و‌فلفل ‌و ترشی و سرکه و ابغوره و ادویه و زعفران و زرشک و ...نخوری

شیر زیاد بخور

اره خیلی خوب کاری کردی، ببین اصلا از جات بلند نشو فقط استراحت کن و برا دسشویی بلند شو فقط اینکه خون ...

اصلا نمیزارن من دست به چیزی بزنم

ببخشید اون بالا هم عصبی شدم، یاد خودم و دور دور هام افتادم و پشیمونی بعدش، حلال کن عزیزم اگه ناراحت ...

نه بابا این چه حرفیه عزیزم.مرسی که راهنمایی کردی. اینا برا هماتوم بده؟؟ من ترشی خیلی دوست دارم نخورم یعنی

نه بابا این چه حرفیه عزیزم.مرسی که راهنمایی کردی. اینا برا هماتوم بده؟؟ من ترشی خیلی دوست دارم نخورم ...

ترشی چه هماتوم داشته باشی چه نداشته باشی خوب نیست

بچه رو شدیدا عصبی میکنه 

یا فلفل همینطور

اما زعفرون و زرشک‌ و ...سقط اوره

نه بابا این چه حرفیه عزیزم.مرسی که راهنمایی کردی. اینا برا هماتوم بده؟؟ من ترشی خیلی دوست دارم نخورم ...

الان من سر این بارداریم همش دراز کشیدم، از اول بارداری یبارم نزدیکی نداشتم حتی 

خیلی مراعات کردم

راستی گوجه تو‌ کتاب ریحانه بهشتی و....نوشته سبب ناقص الخلقه شدن بچه میشه، سعی کن کمتر بخوری اما چون من املت دوست داشتم میخوردم ولی خب تخم مرغ بیشتر میزدم

چهار مغز خیلی خوله

ترشی چه هماتوم داشته باشی چه نداشته باشی خوب نیست بچه رو شدیدا عصبی میکنه  یا فلفل همینطور ا ...

آها

الان من سر این بارداریم همش دراز کشیدم، از اول بارداری یبارم نزدیکی نداشتم حتی  خیلی مراعات کر ...

اها مرسی عزیزم فدات،💋💋💋💋💋💋💋💋❤️❤️❤️❤️❤️

2706