2733
2734
عنوان

مامانای پسردار میاین کمک؟

166 بازدید | 12 پست

من پسرمو هفته قبل به روش حلقه ختنه کردم 

دیروز حلقش افتاد ولی از همون موقع جای افتادن حلقه شروع کرد به باد کردن و دور تا دور نوک الت پسرم ورم کرد. بردمش پیش دکترش و گفت طبیعیه و بعد دوهفته خوب میشه ولی صبح دیدم بدتر شد که بهتر نشد 

میخواستم ببینم شما تجربه ای دارین؟ 

کسی بوده اینجوری شده باشه و بعد خوب شده باشه؟ 

خیلی نگرانم 😧😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط مطمعن شو که بچه خوب دیش میکنه و دفع ادرار داره

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
2728
ببر دکتر پسر من نه خونریزی داشت نه ورم ی هفته ای افتاد کاش جای خوب می بردی این کارا حساسه

بهترین جای ممکن بردمش. دکتر عاملی تو کرج نفر اوله. متخصص جراحی کودکه

راضیم بودم هیچ اشکالی تو. کارش نبود بچم خیلی راحت بود کلا

فقط حلقه افتاد جاش باد کرد. اونم خود دکتر گفت هیچی نیست نترس خودش خوب میشه ولی من باز نگرانم 

بهترین جای ممکن بردمش. دکتر عاملی تو کرج نفر اوله. متخصص جراحی کودکه راضیم بودم هیچ اشکالی تو. کارش ...

بچه خواهر منم وقتی حلقه افتاد جاش ورم کرد دکتر گفت طبیعیه و بعد چند روز خوب شد البته پوماد هم داده بود

بچه ندارم ولی تجربه نگهداری از بچه رو دارم👶عاشق حیواناتم برای همین اطلاعات دارم و اگه نیاز باشه تا جایی که بتونم کمک میکنم🐶🐈🌷گفتم:خدایا بگیر از من هر آنچه تورا از من میگیرد ندا آمد:گوشی ات را بده  گاهیاوقات این دردهامون نیست که باعث رنج میشه فکرهایمنفی باعث میشه همه چیز بدتر به نظر بیاد👌
2738
میشه بی زحمت بپرسین چه پمادی بهشون داده بود؟ 

الان بچه خواهرم ۴سال و نیمشه فکر نکنم یادش باشه ولی بازم میپرسم اگه یادش بود حتما خبرت میکنم عزیزم..ولی بنظرم بدون دستور پزشک چیزی استفاده نکن چون بدن ها باهم فرق دارن

الان بچه خواهرم ۴سال و نیمشه فکر نکنم یادش باشه ولی بازم میپرسم اگه یادش بود حتما خبرت میکنم عزیزم.. ...

خیلی ممنونم عزیزم دستت درد نکنه 

دکترش اول پماد تتراسایکلین داده بود الان گفت آ د  بزن 

خیلی ممنونم عزیزم دستت درد نکنه  دکترش اول پماد تتراسایکلین داده بود الان گفت آ د  بزن&nb ...

سلام عزیزم خوبی ببخشید دیر شد اینترنتم تموم شده بود..از خواهرم پرسیدم گفت فقط پوماد تتراسیکلین چشمی داده گفت دکتر گفته چشمی خاصیتش فرق میکنه ضد ورم و ضد عفونی کننده هست

ممنونم ازپیگیریت عزیزم  خیلی لطف کردی 🌸💓😘

خواهش میکنم عزیزم انشالله کوچولوت زودی بهتر بشه البته الانم طبیعیه نگران نباش😘😘