2726
عنوان

مادرشوهرر قاتل

| مشاهده متن کامل بحث + 9295 بازدید | 334 پست

خب اسی 12 صفحه راهنماییت کردن حالا تصمیمت چیه

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا حالا چیکار کنم ک این آدم بیشرف و خیلی دوسش دارم 😭😭

واسه چي دوستش داري کسي که بچه خودشو ميکشه ارزش نداره پس فردا تورو هم با حرف مادرش ول ميکنه

بچه رو سقط کني به کنار هزارتا عوارض داره برات

چرابعضیاسنگدلن چطوردلشون میادسقط کنن😭😭

بحث دل نیست بحث شرایط و موقعیته یه وقتهایی یه کاری با صدتا دلیل غیرمنطقی به نطر میاد ولی بعدش متوجه میشه بهترین کار بوده همیشه با دل نمیشه راه امد ولی در کل اشتباه اونجاست که ایشون با دونستن اینکه توی عقد و همسرش بچه نمیخواسته جدی نگرفته که الان مجبور بشه تصمیم بگیره نگهش داره یا نه برای بچه دار شدن بهتره برنامه ریزی کرد و با رضایت و سلامت بچه دار شد 

2728
دکتر رفتیم کسی قرص نمیده همه جا رفتیم میگن غیر قانونیه 

پس با همون قرص بندازش دیگه چی بگم عزیزم مراقب خودت باش 

رو اخلاق شوهرتم کار کن .‌از الان ک تو عقدین دیگه لااقل نباید اینقدر بی ادب باشه . برو گمشو اونم از الان با زن حامله ؟! اونم تو این شرایط ؟! واقعا من حتی عصبی شدم وای ب حال شما  معلومه مامانش خیلی روش تأثیر گذاشته 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 
بحث دل نیست بحث شرایط و موقعیته یه وقتهایی یه کاری با صدتا دلیل غیرمنطقی به نطر میاد ولی بعدش متوجه ...

بله عزیزم درست میگین ولی واسه بحث شرایط وموقعیت بازهم بایدجلوی خودشون روبگیرن ونکنن این کارروکه به اینجاکشیده نشه که بخوان دست به کاری بزنن که گناه درش هست

بعدازداغ مادرم شادی به تقویمم برنگشت
نگووو توروخدااا برام دعا کنید من چیکار کنم 

خيلى ضعيفى!!!! ميدونى؟ نشستى يه گوشه واسه بدنت و بچت تصميم بگيرن هر كى هم راهكار ميده يه بهانه ميارى برو خودت رو ناقص كن ببينم همين شوهر زپرتى كه دوسش دارى. و انقدر از ترك كردنش ميترسى واست تره هم خرد ميكنه يا نه

فقط نشستى توقع دعا دارى از بقيه

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
2706