2726
عنوان

سوال دارم درمورد نماز شب

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 23 پست

التماس دعا خانوم گل😍💛

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما معجزه دیدین؟من ی حاجت سختی دارم میشه بگین دلگرمی بشه

بیماری پیسی یکی از خونوادم رف

خودمم ی کرم میخواستم تو کل داروخونه ها استان نبود فقط خوندم پیداش کردم ی دوست برام آورد 😈 ده روز نشد حاجتمو گرفتم

2728
عهههه نمیدونستم فکرآدم بهم میریزه تا۴۰نفروساپورت کنی😂😂😂😂

اره 😁 البته این کاملشه تو پست اول یه جاشو کم نوشتم 

اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنینَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمینَ وَ اَلْمُسلِماتْ

فرصت کم است، نجیب تر از آن باش که برنجانی...
عزیزم نمازهای مستحبی هر جور بخوای، میتونی بخونی اگه نمیتونی چهل نفر بگی، هرچندتا میتونی بگو چیزهای ...

من حاجت خودم رو هم تو قنوت بگم یا نیاز نیس؟

به یدونه آیت الکرسی مهمونم کن
من حاجت خودم رو هم تو قنوت بگم یا نیاز نیس؟

بگو عزیزم

فارسی بگی تو قنوت هم اشکال نداره

خدایا خواسته ام رسیدن به توست و من میدانم که قطعا در این راه ممکن است هزاران بار زمین بخورم، به گناه آلوده شوم....اما ای خدای بزرگ من... تو گفتی از عدف خود دست برندارید،درست است که خطاهای من مرا میخکوب میکند اما باز هم امیدم ب توست و تو گفتی ناامیدی گناعی بس بزرگ است، پس خودم را ب طور کامل ب تو سپردم و انیدم تنها ب توست ای خدای بزرگ من...دستم را بگیر.....