2733
2734
عنوان

نوزاد ۵ماهه آرام

428 بازدید | 9 پست

سلام دوستان دخترم ۵ماهشه خیلی ارومه پوشکش خیس باشه پر پرم باشه گریه نمیکنه اکثرمواقع یا گرسنه باشه زیاد سروصدانداره کلا با دستاش بی صدا بازی میکنه بعضی وقتام از خودش صدا درمیاره خیلی آرومه میخواستم ببینم مشکلی هست اخه اطرافیان میگن بچه رو خنگ بار آوردین یا با بقیه بچه های فامیل مقایسه میشه ...۴تا بچه هستن که هر کدوم یکی دوماه فاصله دارن خیلی نگرانم کسی بوده بچش اینطوری باشه ..دوران بارداریمم تو ارامش بودم و من و پدرشم ارومیم ولی نمیددنم چرا از حرف بقیه استرس میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف بقیه روگوش نده فقط بادکترش مشورت کن.هیچ بچه ای شبیه اونیکی نیس.منوجاریمم بچه هامون۶ماه فاصله دارن میدونم زیادمقایسه میشن ولی ازحالاببخیالم

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
2731
2738
گلم نگران نباش هر بچه ای یه مدله خداروشکر کن که اذیت نمیکنه عزیزم دختر گلت تو شکمت هم اروم بود؟

بله آروم بود اینکه همه میگفتن شکمم میره یه طرف و از لگداش بیدارمیشم و ....ایانرو هیجوقت تجربه نکردم 

بله آروم بود اینکه همه میگفتن شکمم میره یه طرف و از لگداش بیدارمیشم و ....ایانرو هیجوقت تجربه نکردم& ...

خب عزیزم بچت ذاتش اروم و شما و همسرتون هم که ارومین به شما رفته اصلا نگران نباش

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم