2737
2734
عنوان

یبوست نوزاد

48 بازدید | 8 پست

سلام دوستان امیدوارم این چیزایی ک میگم ب دردتون بخوره و مشکل رو حل کنه براتون

پسر من یبوست شدید داشت موقع دفع اینقد زور میزد ک ب گریه میفتاد.. بعدش مدفوعش شبیه سنگ بود از بس سفت بود.. هفته ای  ی بار دفع داشت.. طب سنتی بردم تخم کدو تخم خربزه و تخم خیار رو گفت پودر کنم بریزم تو عرق شاهی بریزم تو مخلوط کن تا خوب مخلوط بشه بعد هر روز هر دوساعت ی بار بهش بدم تا ی هفته ک خیلی جوابی نگرفتم.. شاید برا بعضیا جواب بده

بعد دوستمون گفت ک چنتا انجیر خشک رو بزارین با آب بپزه بعد آب رو بهش بدین بخوره ک اینم شاید رو بعضی بچه ها جواب بده برا پسر من خیلی جواب نداد

از ی پیر زن شنیده بودم ک خودم سوپ جو درست کنم بخورم.. این برا کسایی ک بچه هاشون هنوز غذا خور نیستن... چون پسر من 7ماهش بود ی روز درمیون بهش سوپ جو میدادم... جو پرک باشه ک زودتر آماده ش...  فقط نمک می‌ریختم توش.. ادویه رو هم خیلی کم کردم چون طبع بچم خیلی گرم بود ک باعث یبوست شد اینو امتحان کردم الان روزی ک سوپ میخوره دفع داره.. الحمدلله خوب شده.. امیدوارم ک شماهم استفاده کنین جواب بگیرین

اگه جواب گرفتین بیاین همینجا بگین تا بقیه هم استفاده کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکی از تجربیات من البته برای بعد یکسال استفاده از مخلوط خامه و شیر هست. همین طور سوپ جعفری از این دو تا خیلی خوب جواب گرفتم. یا اینکه هر روز ۱ سی سی روغن زیتون بهش بدم مثل قطره های ویتامینش

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
2738