2737
2734
عنوان

نوزادم رزوئولا گرفته کمک کنید

125 بازدید | 13 پست

الان پسر پنج روزه تب داره امروز یه دونه هایی ریزی روبدنش درومده و باز بدنش داغه چیکار کنم تبش پنج روزه قطع نشده    اصلا هم خواب نداره درهر حالت گریه میکنه چه زمین باشه چه بغلم 

تا خدا بنده نواز است ...به خلقش چه نیاز است ....*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رزوئولا بیماریه ک تقریبا بیشتر نوزادا دچارش میشن چیز زیاد خطرناکی نیست اما چون تب میکنه بهتره زود ب دکتر مراجعه کنید

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

درصورت این علائم ببرش دکتر گلم

تب‌ شدید

- سفت‌ شدن‌ بدن‌ یا سایر نشانه‌های‌ شروع‌ یک‌ تشنج‌

- امتناع‌ کودک‌ از مصرف‌ مایعات‌

- گریه‌ شدید و مداوم‌ که‌ با بغل‌ کردن‌ هم متوقف‌ نمی‌شود

- بی حالی‌ و سفتی‌ گردن‌

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738

جلوی تبشو با دستمتل خیس بگیر و اگه بالای 6ماهشه قطره ی استامینوفن میتونی بهش بدی! شیردهی هم بیشتر داشته باش تا آب بدنش کم نشه! حواست باشه اگه تشنج کرد دور از جونش زیاد نترس چون تشنج جدی ای نیست فقط دقت کن چقد طول میکشه چون دکترش میپرسه این سوالو! ویروسیه و باید دوره ش بگذره! پوشکشو عوض کردنی هم همه جا و دستاتو باصابون بشور کس دیگه ای مبتلا نشه! حتما خودتم سرچ کردی و اینا رو خوندی اگه نه سرچ کن بخون آمادگی داشته باشی

جلوی تبشو با دستمتل خیس بگیر و اگه بالای 6ماهشه قطره ی استامینوفن میتونی بهش بدی! شیردهی هم بیشتر دا ...

پاهاش با سرش خیلی داغ میشه

جلوی تبشو با دستمتل خیس بگیر و اگه بالای 6ماهشه قطره ی استامینوفن میتونی بهش بدی! شیردهی هم بیشتر دا ...

پاهاش و‌سرش  خیلی داغ میشه