2410
2553

چطوریه؟تاثیرداره؟؟اونا که بردن بگن چطور بوده؟؟؟

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خودت کار کن بری هم میبینی تاثیر چندانی نداره فقط خودت میتونی کمکش کنی مثلا با نیم ساعت اموزش چی میخاد یاد بگیره همش اسم میوه هارو نشونش بده بگو وسایل خونه یه بند حرف بزن

واسه شفای پسر اوتیسمی من یه صلوات مهمونم کنید
2720

منم یه مدت با پسرم خودم دارم کار میکنم خیلی بهتر شده ولی توی تولید بعضی اواها ضعیفه مثل ک مثلا میخاد بگه مامانی کجایی میگه مانانی اوجایی 

یا حرف ر

وللللی از زمانی ک باهاش بیشتر کار میکنم خیلی بهتر شده

خدایا راضیم ب رضای تو ای مهربانترین  
قطعا  مشکل فرزند تون چیه؟

عزیزم پسر من دوست نداره انگار حرف بزنه ،همه چی رو متوجه میشه،همه کار هم انجام میده ،با اشاره حرف میزنه،مثلا من میدونم بلده بگه آب ،ولی نمیگه قشنگ معلومه هاااا

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .
2714
فقر ارتباطی باعث این موضوع شده

منم فکر میکنم میبینم بخاطر ارتباط کم اش با بچه هاست