2733
2739
عنوان

ساکنین کانادا که بچه دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3036 بازدید | 95 پست

مرسی گلم اطلاعات خوبی دادی انشا.. به سلامتی برید و بمونید برای ماهم دعا کنید شرایط فراهم شه برامون بریم...لطفا اگه آیدی دارید جایی برام بفرستید گمتون نکنم...اونجا برید از تجربیاتتون استفاده کنم خیلی ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی گلم اطلاعات خوبی دادی انشا.. به سلامتی برید و بمونید برای ماهم دعا کنید شرایط فراهم شه برامون ب ...

خواهش عزیزم خوشحال میشم یروزی همه کسایی ک میخان بتونن برن با دید مثبت و انرژی مثبت.آی دی ک نمی‌دونم همین اسم کاربریم هست

Sunnymoon

خواهش عزیزم خوشحال میشم یروزی همه کسایی ک میخان بتونن برن با دید مثبت و انرژی مثبت.آی دی ک نمی‌دونم ...

منظورم اینستا بود.خب پس برات درخواست دوستی میدم لطفا قبول کن

و حتما بیای اینجا چون هیچ جوره نمیشه پیدات کرد تا خودت نیای🤣

رمزت رو هم یادت نره باز اگه بخوای بیای مجبورشی یه کاربری دیگه بسازی و من نشناسم و اصلا ندونم اومدی ها😂❤

2731

استارتر جان نگران زبان بچه ها نباش؛بچه ها خیلی خیلی راحت تر از والدین زبان رو یاد میگیرن؛ ولی ممکنه زبان مادریشون رو فراموش کنن یا سخت حرف بزنن؛ بنظرم روی زبان مادریشون هم تمرکز کن

2738
بله هرجا میشه رفت،محدودیتی نیست؛باید بدونی از چه طریق میخوای بری

مثلا میشه واسه تحصیل بری، بعد اقامت بگیری، بمونی؟ 

واسه دوستم میخوام. یکی بهش گفته بود نمیشه. گفته بودن استرالیا راحت تره تا کانادا 

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
مثلا میشه واسه تحصیل بری، بعد اقامت بگیری، بمونی؟  واسه دوستم میخوام. یکی بهش گفته بود نمیشه. ...

بله میشه اقامت گرفت به شرط پیدا کردن کار؛ نمیدونم اقامت برای کدوم راحت تره؛هرجا کار پیدا شد اونجا بهتره😅

منم هنوز نرفتم ولی رفتنی هستیم

دوست عزیز شما رفتین کانادا ؟منم منتظر ویزا هستم خیلی خیلی نگراتی دارم در مورد همه چیز ۲ تام بچه دارم نگران مدرسشونم ولی دوستم ک ساکنن گفتن ک مدرسه خودش کمک میکنه ب بچه ها

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
2706