2726
عنوان

موخوره چروک😣😣😣اگ راهکاری دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 39 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میشه لطفا اسم داروها و شامپوتو بگی منم بگیرم  تو شهرستان ما دکتر پوست و مو نیست باید برم ...

میگم عزیزم ولی شاید برای شما داروهای بهتری لازم باشه یا چیز دیگه خب دکتر بهتر میدونه به هر حال

آمپول ۴ تا بیوتین و ۴ تا دکسپانت که هفته ای یبار یدونه بیوتین و با یدونه دکسپانت باید قاطی کنی بزنی کلا میشه ۴ هفته

دو بسته قرص هیر ویت روزی یدونه بخوری

شامپو پرومین سریتا رنگ جعبش بنفشه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
خارجیشا گرفتی؟منم موهام خیلی افتضاحه چه مدت بعد آمپولا نتیجه گرفتی؟

نه ایرانی بودن یه ماه بعدش نتیجه رو دیدم

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
میگم عزیزم ولی شاید برای شما داروهای بهتری لازم باشه یا چیز دیگه خب دکتر بهتر میدونه به هر حال آمپو ...

مرسی عزیزم من تقریبا ۳۰درصد موهام درگیره 

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
شمام‌موخوره چروک دارین

نمیدونم تاحالا دکتر نرفتم ولی مو هام به شدت زبر و خشکن اینقدر گره میخورن تو هم بعضی از تار موهام ضعیفن بعضیاشون نازکن الانم ریزش دارن در حد المپیک موخوره هم دارن😐😐

😍😍خدایا شکرت
نمیدونم تاحالا دکتر نرفتم ولی مو هام به شدت زبر و خشکن اینقدر گره میخورن تو هم بعضی از تار موهام ضعی ...

اون تارایی ک زبرن و تو دستات بگیر و کلشو لمس کن اگ ناهموار بود یعنی چروکه 

نه ایرانی بودن یه ماه بعدش نتیجه رو دیدم

عزیزم ببخشید سوال آخرمم میپرسم واقعا ممنونم ازت 

تار موهایی ک چروکن ب مرور زمان بیشتر میشن یا نه تعدادشون همون میمونه؟

عزیزم ببخشید سوال آخرمم میپرسم واقعا ممنونم ازت  تار موهایی ک چروکن ب مرور زمان بیشتر میشن یا ...

اگه درمان نکنی آره بیشتر میشه انگار سرایت میکنه به موهای سالم

عزیزم میشه لطفا اسم داروها و شامپوتو بگی منم بگیرم  تو شهرستان ما دکتر پوست و مو نیست باید برم ...

عزیزم اصلا کار درستی نیس بدون توصیه و تجویز پزشک از نسخه کسی دیگه استفاده کنی ممکنه قسمت های دیگه بدنت عوارض نشون بده، مخصوصا اگه شیرده باشین که دیگ اصلاااا

ولی اگه خواستین من دوره مشاوره پوست و مو دیدم پی ام بدین کمکتون کنم،جایی ام لازم نیس برین

عزیزم اصلا کار درستی نیس بدون توصیه و تجویز پزشک از نسخه کسی دیگه استفاده کنی ممکنه قسمت های دیگه بد ...

شما راجب موخوره چروک اطلاعی دارین؟

2706