2726

سلام خانوما کسی تا حالا موخوره چروک داشته ک درمان شده باشه؟ 

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍

باید کوتاه بشه. درمان دیگه نداره 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من داشتم بخاطرش رفتم دکتر آمپول و دارو داد الان که موهام بلند شده دیگه بلندیاش چروک نیستن

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2728
موخوره چروک از ریشه چروک رشد میکنه

دیدم انواع موخوره رو. باید کوتاه و مدام ابرسانی و چرب بشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
آره من داشتم بخاطرش رفتم دکتر آمپول و دارو داد الان که موهام بلند شده دیگه بلندیاش چروک نیستن

آزمایش دادی قبلش؟داروهات چیا بود؟ هزینه داروها و آرمایش چقد شد؟ چن درصد موهات درگیر بود؟ 

ببخشید زیاد شد

آزمایش دادی قبلش؟داروهات چیا بود؟ هزینه داروها و آرمایش چقد شد؟ چن درصد موهات درگیر بود؟  ببخش ...

نه آزمایش ندادم خودش موهامو دید گفت کمبود چند نوع ویتامین اینطوری میکنه

موهامم کلا درگیر بود زیاد

حدود ۵۰۰ هزار خرج کردم

۸تا آمپول دوبسته قرص و یه شامپو

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
مرسی عزیزم کدوم شهری؟

کرج

عزیزم یعنی موهات گره میخوره تو هم من الان پشت موهام گره خورده  باز نمیشه

ی تار مو رو بین انگشتات میگیری و لمس میکنی صاف و یکدست نیس بعضی جاش نازک تره

اسم آمپولت چی بود؟

۴ تابیوتین ۴ تا دکسپانت

کرج

عزیزم میشه لطفا اسم داروها و شامپوتو بگی منم بگیرم 

تو شهرستان ما دکتر پوست و مو نیست باید برم مرکز استان اونم ک فعلا با کرونا و تو این سرما با ی بچه کوچیک برام مقدور نیس

2706