2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Hdmi درسته.مدل تلویزیونتون چیه؟تو دیجی بزن ببین‌اتصال hdmi به کامپیوتر داره یا نه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2720
Hdmi درسته.مدل تلویزیونتون چیه؟تو دیجی بزن ببین‌اتصال hdmi به کامپیوتر داره یا نه

والله ما تلویزیونتون هوشمند نیست 

دخترم از گوشی آنقدر کارتون میبینه از فیلیمو. داغون شدم. گفتم. ببینم. میشه از طریق کابل به لبتاب وصل شم نگاه کنه

2714
پشتش که داره دیدم. نوشته

کابلو ک اکثر تی وی ها دارن.مهم سیستم عامل تی وی تونه.ببین ویندوز قبول میکنه یا نه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
اگه تلوزیون میراکست داشته باشه با ویندوز ۱۰میتونی وصل شی بدون کابل البته هر دو‌باید سیستم وای فای دا ...

تلویزیونتون Sony نه وای فای داره نه هوشمنده هیچی😐

ماشالا آنقدر گرون شده منصرف شدیم بخریم 

تلویزیونتون Sony نه وای فای داره نه هوشمنده هیچی😐 ماشالا آنقدر گرون شده منصرف شدیم بخریم 

پس نمیشه عزیزم

تلویزیونتون Sony نه وای فای داره نه هوشمنده هیچی😐 ماشالا آنقدر گرون شده منصرف شدیم بخریم 

پس نمیشه . آره دیگه گرون شده.‌ برای ما داره من موبایلمو بیسیم وصل میکنم به تلوزیون