2726
عنوان

منم یه گوشه جا بدین گناه دارم

56 بازدید | 8 پست

قشنگای من، من طراح و بافنده ی عروسک‌های پونی و یونیکورن هستم تازه پیج کاری زدم میشه خواهش کنم برای حمایت از من فالوو کنید میرم یه گوشه کنار بقیه فالوورا تون میشینم جیک نمیزنم 😊😊😊

اگه از کارهام خوشتون اومد معرفت بخرج بدین فالوو کنید

نمونه کارام رو ببینید طراح و بافنده اش خودمم

https://www.instagram.com/p/CJQNn8xFEK8/?igshid=1r5u0j2p9am4s

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

ب شرطی ک قیمت تو کپشن بزنی

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  

عاشقشون شدما فالوت کردم هنرمند🤩

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب شرطی ک قیمت تو کپشن بزنی

عزیزم کار من قیمت ثابت نداره خوب بستگی به سایز و جنس کامواها داره

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
2728
عاشقشون شدما فالوت کردم هنرمند🤩

وااای ممنون مهربون انفالو. نکنی دارم اسب بالدار طراحی میکنم 

عزیزم کار من قیمت ثابت نداره خوب بستگی به سایز و جنس کامواها داره

شما مثلا ی عروسک یونیکورن ک عکسشو گذاشتی قیمتشو اندازه طول و عرضشو تو کپشن بزن 

بعد قید کن ک قیمتش بسته ب سایزش قابل تغییره و هرجور ک بخوابید میتونید سفارش بدین 

ولی قیمت اونی ک عکسشو گذاشتی بزن

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
شما مثلا ی عروسک یونیکورن ک عکسشو گذاشتی قیمتشو اندازه طول و عرضشو تو کپشن بزن  بعد قید کن ک ق ...

چشم عزیز دلم از این سری حتما این کار رو انجام میدم 😘😘😘

چشم عزیز دلم از این سری حتما این کار رو انجام میدم 😘😘😘

اره چون خیلی دیدم کسایی ک وقتی میبینن قیمت نزده خرید نمیکنن 

اینجوری ب مشتریان احترام میذاری❤️